Barton Consulting je specializovanou agenturou zaměřenou na vyhledávání IT a finančních odborníků pro klienty z řad prestižních českých i zahraničních společností. Poskytujeme profesionální služby v oblasti recruitmentu a executive search založené na dlouholetých zkušenostech se zprostředkováním zaměstnání na manažerské i úzce specializované pozice.

Za více než deset let jsme našli nové zaměstnání stovkám odborníků.

V této chvíli aktuálně poptáváme následující pozici:

Technical Security Specialist

Pro našeho klienta, prestižní finanční instituci, hledáme zkušené kandidáty na pozici Technical Security Specialist.

Náplň práce:
Práce v malém týmu specialistů v oblasti bezpečnosti IT
Poskytování služeb v oblasti bezpečnost IT, zejména:
-Zajištění bezpečnosti vyvíjených a provozovaných systémů
-Definice bezpečnostních požadavků ve spolupráci s CISO
-Analýza zabezpečení provozovaných aplikací
-Konzultace bezpečnosti IT pro interní zákazníky a projekty
-Spolupráce při analýze bezpečnostních události a incidentů
-Reporting za oblast odpovědnosti

Požadujeme:
VŠ vzdělání, ideálně se zaměřením na informační technologie/IT bezpečnost
Min 1-2 roky zkušeností z pozice Security Analyst/Security Consultant
Technologický background z předchozí praxe (znalost antimalwarového softwaru, správy sítí, šifrování, nástrojů Qradar/ McAfee/ Nessus/ ArcSight, apod.)
Základní znalost CERT, SIEM a SOC koncepce systémů detekce a prevence vniknutí
Znalost správy identit a přístupů (IAM)
Znalost alespoň pasivní AJ
Samostatnost, odpovědnost, aktivní přístup k řešení problémů
Analytické myšlení, dobré komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme:
Zázemí silné finanční instituce
Práci na rozsáhlých projektech s využitím moderních technologií
Profesionální tým a přátelský kolektiv
Dynamické a rychle se rozvíjející prostředí
Zajímavé finanční ohodnocení
Technologická i jazyková školení
Širokou nabídku zaměstnaneckých benefitů

Společnost
BARTON Consulting s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, IT konzultant, Programátor, Správce operačních systémů a sítí, Správce aplikačního SW, IT Security Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.