Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Na Slovensku jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2000, v České republice se na certifikaci připravujeme.

Manager/ka prodejny -kosmetika- super mzda i benefity #toaR8

Pracovní náplň:

Staňte se součástí jedné z nejúspěšnějších kosmetických firem a získejte tak práci, která Vás bude bavit a naplňovat. Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici store manager/vedoucí obchodu. Budete zodpovědný/á za celkový chod klíčové pobočky a o svěřený tým. Podmínkou je praxe na obdobné pozici, orientace na zákazníka a schopnost týmové práce. Nemusíte se bát, pokud nemáte praxi s kosmetikou, vše Vás rádi naučíme. Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat životopis.

Místo výkonu práce: Praha

Náplň práce:
- zodpovědnost za správné fungování prodejny
- vedení, hodnocení a motivace týmu + nábor nových zaměstnanců
- zajištění kvalitního zákaznického servisu (aktivní prodej produktů a služeb, poradenství)
- administrativa spojená s chodem pobočky

Nabízíme:

- nadstandardní finanční ohodnocení + bonusy
- zaškolení a vzdělávání v oblasti rostlinné kosmetiky
- příjemné a voňavé pracovní prostředí
- firemní oděv
- slevy na firemní produkty 70% a slevy na kosmetické péče 50%
- stravenky 120 Kč
- karta Multisport

Požadujeme:

- praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky (nemusí být oblast kosmetiky)
- prodejní a komunikační dovednosti, orientaci na cíl a výsledky
- schopnost motivovat a vést tým
- příjemné a reprezentativní vystupování

Společnost
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Prodej a obchod, Služby, Zákaznický servis, Vedoucí/manažer prodejny, Manažer prodejního týmu, Vedoucí/manažer týmu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Personální agentura

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Alexandra Hulíková
+420 778 766 531