Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Na Slovensku jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2000, v České republice se na certifikaci připravujeme.

Staň se součástí světa kosmetiky. Přidej se k nám. #4KFzL

Pracovní náplň:

Máš rád/a kosmetiku? Zajímáš se o líčení a nejnovější trendy? Pak je tato nabídka přímo pro Tebe.
Do společnosti, zabývající se prodejem italské kosmetiky, hledáme kolegy a kolegyně na pozici prodejní asistent/konzultant.
Náplní Tvé práce bude nejen poradit zákazníkům při výběru kosmetiky, ale také získáš možnost vyzkoušet si nejnovější produkty přímo na sobě. Pokud máš praxi, je to určitě výhoda, ale ne podmínka - rádi Tě kvalitně proškolíme. Pokud jsi pracovitý/a, zodpovědný/á a zajímáš se o kosmetiku, pošli nám svůj životopis a my se Ti brzy ozveme.

Náplň práce:
- obsluha zákazníků na prodejně
- poradenství v oblasti líčení
- práce s pokladnou
- starost o pořádek a čistotu na prodejně, péče o zboží

Nabízíme:

- práce v neustále se rozvíjející italské společnosti, zabývající se kvalitní kosmetikou
- podrobné a kvalitní zaškolení + pravidelná školení a informace o nových produktech a trendech
- stabilní zaměstnání a dlouhodobou spolupráci
- možnost vyzkoušet všechny kosmetické produkty - každý měsíc dostaneš mnoho produktů zdarma
- stylové, čisté pracovní prostředí
- přátelský kolektiv a příjemnou atmosféru

Požadujeme:

- velmi dobré komunikační dovednosti
- zkušenost se zákaznickým servisem
- příjemné vystupování a reprezentativní vzhled
- zodpovědnost a flexibilitu

Společnost
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 22 000 – 28 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Služby, Prodavač
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Personální agentura

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Lenka Míčková
730 188 159