Společnost C SYSTEM CZ, a.s. poskytuje zákazníkům po celé České republice dodávky komplexních i dílčích řešení informačních a komunikačních systémů. Zabýváme se prodejem a servisem výpočetní techniky, dodávkou specializovaných služeb ve výpočetní technice a informačních technologiích. Poskytujeme i moderní cloudová řešení.

Front-end developer

Náplň práce:
Návrh, programování, testování uživatelského rozhraní pro ovládání 3D tiskáren.

Očekáváme:
Znalost HTML, CSS, JavaScript
Znalost OOP
Zkušenost s tvorbou responzivní webové aplikace
Práci s Gitem

Středně pokročilá znalost angličtiny výhodou

Výhodou je:
Zkušenost s 3D tiskem technologie FDM

Nabízíme:

pracovní poměr na HPP v příjemném kolektivu
služební notebook
adekvátní platové ohodnocení včetně bonusů (stravenky samozřejmostí)
Flexibilní pracovní dobu
zázemí stabilní společnosti

Společnost
C SYSTEM CZ a.s.
Adresa
Zábělská 162/12, Plzeň – Doubravka
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Animace 3D, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

C SYSTEM CZ a.s., Ilona Šafaříková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.