Pracovní náplň:

Zpracování grafických materiálů s důrazem na kvalitu a rychlost

Vytváření vizuálů k marketingovým kampaním

Zajišťovat přípravu podkladů pro finální výrobu

Tvorba jednoduchého videa v Adobe After Effects

Požadujeme:

Perfektní znalost Adobe InDesign na platformě Mac

Pečlivost, samostatnost, spolehlivost

Znalost After Effects velkou výhodou

Co vám můžeme nabídnout:

Zajímavé platové ohodnocení

Práci na zajímavých klientech = projektech

Pružnou pracovní dobu

Příjemné pracovní prostředí

Přátelský tým kolegů, otevřenou komunikaci

Společenské a sportovní akce

Společnost
OCEAN DESIGN s.r.o.
Adresa
V lužích 818/23, Praha – Libuš
Požadované vzdělání: Základní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 40 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Kafetérie, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Média, reklama a PR, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Grafik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

OCEAN DESIGN s.r.o., Petr Prchlík
777 152 191