Zahraniční farmaceutická společnost zaměřená na ženské zdraví hledá do svého týmu kandidáta na pozici:

Product Manager

Hlavní náplň práce:

  • odpovědnost za realizaci zadané marketingové strategie přidělených produktů společnosti - Rx i OTC
  • organizace a zabezpečení marketingových kampaní
  • analýza konkurence a návrh změn v marketingových plánech vycházejících z tržních trendů
  • podpora aktivit obchodního týmu a komerčního manažera
  • spolupráce s agenturami v souladu s marketingovými strategiemi
  • pravidelná kontrola všech marketingových nákladů a jejich analýza

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici ve farmaceutické firmě (OTC, Rx portfolio, Sales, Marketing Specialist, (Jr.) Product Manager)
  • marketingové znalosti, analytické, organizační a komunikační schopnosti
  • samostatnost, kreativní myšlení, zodpovědnost, pečlivost, časovou flexibilitu
  • dobrou znalost práce na PC
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • příjemné pracovní prostředí v menším kolektivu
  • odborné zaškolení a možnost osobního rozvoje a seberealizace
  • komplexní, zajímavou a různorodou práci
  • bonusový systém v závislosti na dosažených výsledcích
  • firemní benefity
  • nástup: ihned/ dohodou

Společnost
Zahraniční farmaceutická společnost
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Marketing, Farmacie
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Exeltis s.r.o., Martina Kalousová