Naším firemním zákazníkům pomáháme vytvářet bezpečné a spolehlivé IT prostředí. Poskytujeme služby IT outsourcingu a implementujeme moderní IT technologie. Naším cílem je zajistit precizní kybernetickou bezpečnost a zároveň usnadnit zákazníkům práci. Proto vždy přicházíme s unikátním, jednoduchým a funkčním řešením. Jsme IT profesionálové i nadšenci, kteří pracují společně jako PATRON(i)-IT od roku 2011.

IT články na MartinHaller.cz |www.patron-it.cz

IT SPRÁVCE na support a projekty

Do týmu PATRON-IT opět hledáme nového kolegu – IT SPRÁVCE, který pracuje s technologiemi postavenými na platformě Microsoft.

Hledáme kolegu, který:

 • Má zkušenosti se správou firemního IT prostředí: active directory (správa uživatelů, skupin, skupinových politik, oprávnění), mailový server (MS Exchange, Office 365, IMAP/POP), nastavení sítě (VLAN, FW, VPN, L7 FW), komunikace s lidmi (správně se zeptat je často tím nejdůležitějším), řešení zapeklitých potíží (když se věci chovají jinak, než se očekává) ...
 • Ideálně na admin úrovni rád používá: ESET, FortiNet, Altaro, Synology, TeamViewer, Dell, MikroTik, HPE, Solarwinds MSP, Ubiquiti, HIKVision, Hyper-V, Office 365, MS Azure, Microsoft Windows Server, Microsoft Exchange, Microsoft Sharepoint, Microsoft SQL Server, ...
 • Je IT nadšenec – vzdělává se a čte novinky ze světa IT. Záleží mu, aby jeho firma dělala svou práci správě (kvalitně) a chce rozvíjet své znalosti v oblasti kybernetické bezpečnosti.

Co na nového kolegu čeká:

 • Až k nám nastoupíte, začnete řešit požadavky běžné na supportu. Seznámíte se tak s naším prostředím a načerpáte užitečné best practices.
 • Naši IT správci pracují v menších skupinkách 2-3 lidí s portfoliem svěřených firemních zákazníků, se kterými se dobře znají. Požadavky zákazníků dokážeme vyřešit rychle a spolehlivě, takže často slýcháme pochvalu a poděkování.
 • Postupně se zaučíte na IT projekty. Např. deploy HW či migrace zákazníka do Office 365. Nezůstanete jen u toho – v IT outsourcingu je mnoho příležitostí a náročnost projektů nekonečná. :)
 • Zkušenější kolegové vám se vším pomohou.

Co vám nabízíme?

 • Skvělý kolektiv a férovou mzdu. Snažíme se, aby mzda vždy odpovídala vašim znalostem a zkušenostem a byla férová napříč firmou.
 • „Hraní“ s novými technologiemi. Pokud vás nové „kousky“ zaujmou, pořídíme vám je k otestování.
 • Hromadu nových zkušeností. Spravujeme IT zákazníkům z různých oborů a různé velikosti.
 • Možnost zapojit se do dalších činností, např. školit interní IT kolegy, psát články, přednášet, …
 • Flexibilní pracovní dobu, kterou si kolegové plánují mezi sebou.
 • Placené přesčasy (u nás většinou dobrovolné). Již od první chvíle vám náleží 300 Kč za hodinu přesčasu. Je jen na vás, zda si je necháte proplatit, nebo je využijete jako volno navíc.
 • Příležitost ovlivnit chod PATRON-IT. Pracujeme flexibilně a každý hlas je u nás slyšet.
 • Nejoblíbenější benefity našich kolegů: víkendové realizace, testování novinek, vzdělávání, finanční odměny, projížďka firemní Teslou, let Cessnou, firemní teambuildingy, zdarma parkování u budovy, příspěvek na elektroniku.

Budeme rádi, když si to k nám přijdete na pár hodin obhlédnout. Seznámíte se s kolegy, zažijete, jak pracujeme a co konkrétního čeká vás. Přidejte se do týmu a bojujte s námi #zalepšíIT.

Pošlete nám svůj životopis. Do 7 dnů se vám ozveme, co podnikneme dál.

Těšíme se!

IT tým společnosti PATRON-IT


Informace o pozici

Společnost
PATRON-IT s.r.o.
Adresa
třída Edvarda Beneše 1549/34, Hradec Králové – Nový Hradec Králové
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 33 500 – 43 500 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IT konzultant, Project Manager, Správce operačních systémů a sítí, Technik HW, Pracovník help desku, IT Security Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel