"Nejsme jen standardní dealer a autorizovaný servis vozů, my míříme výše..."
Měníme obrázek dealerství a autorizovaného servisu vozů značek ŠKODA, SEAT, a FCA (JEEP, Alfa Romeo, Abarth, Fiat a Fiat Professional). Měníme nejen nabízené produkty a služby, ale také tak trochu i způsob myšlení a přístup k zákazníkům. Uvědomujeme si, že je třeba více než kdy předtím být o pomyslný krok napřed před konkurencí a hlavně se odlišit v tom pozitivním slova smyslu. Vážíme si všech našich zákazníků a děláme vše pro to, aby se k nám rádi vraceli, měli k nám pozitivní pouto, věřili nám a cítili, že pro ně máme vždy něco navíc.

Servisní poradkyně/poradce

Náplň práce

- Komunikuje se zákazníkem v návaznosti na jeho potřeby a požadavky, řeší rozsah, trvání a cenu servisních prací

- Pracuje v souladu s výstupy plánovacího modulu

- Monitoruje vývoj zakázek a odpovídá za správnost a včasné provedení servisních úkonů

- Zajišťuje dostupnost servisního personálu, náhradních dílů, náhradního vozidla, služeb s úkony spojených

- Diagnostika závad vozu

Všeobecné požadavky

- Střední vzdělání technického směru, resp. vzdělání s technickými základy

- Zkušenosti v jednání se zákazníky

Odborné požadavky

- 2 roky praxe, přednostně zkušenosti s opravami vozů ŠKODA

- Praktická znalost diagnostiky výhodou

- Řidičský průkaz skupiny B

- Znalost práce na PC (DMS, ELSA, ETKA) výhodou

Nabízíme

- Velmi dobré platové ohodnocení

- Systém pravidelného kvalifikovaného školení

- Zázemí stabilní a silné české společnosti

- Prostor pro osobní růst

Společnost
HAVEX-auto s.r.o.
Adresa
Pražská 782, Chlumec nad Cidlinou – Chlumec nad Cidlinou IV
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Auto - moto, Servisní technik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

HAVEX-auto s.r.o., Radek Báča
603 459 809
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.