Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Na Slovensku jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2000, v České republice se na certifikaci připravujeme.

Brand manager - velmi dobrý fix + prémie #sMMlQ

Pracovní náplň:

Jste silná a zároveň dynamická osobnost s mnoha nápady a chutí je realizovat?
Máte zkušenosti v marketingu a vyznáte se i v sociálních sítích? Máte rádi výzvy?
Je pro vás marketing a vše co s ním souvisí koníčkem?

Místo výkonu práce: ZLÍN

Náplň práce:
- marketingová podpora nových produktů
- marketingové budování značky
- vedení marketingových projektů
- dohled nad zlepšováním výkonu reklamních kampaní
- spolupráce na on-line marketingových aktivitách
- spolupráce na vytváření marketingových kampaní
- hledání kreativních řešení
- spolupráce s reklamními agenturami
- kooperace s jednotlivými odděleními společnosti

Nabízíme:

- velmi zajímavou a dobře placenou práci v příjemném a přátelské prostředí
- práci pro slušného a spolehlivého zaměstnavatele
- velmi zajímavý fix + prémie, bonusy a provize
- řadu zaměstnaneckých benefitů
- program MultiSport
- letní pobyty pro děti zaměstnanců
- firemní rekreační středisko
- stravenky
- slevy na firemní produkty
- výhodné tel. tarify pro rodinné příslušníky
- pojištění
- atd.

Požadujeme:

- SŠ nebo VŠ vzdělání
- dobrou orientaci v sociálních sítích
- týmového ducha - schopnost pracovat v týmu, ale i samostatně
- logické a analytické myšlení
- chuť se dále vzdělávat v oboru
- velmi dobrá znalost práce v MS Office (Word, Excel, Outlook, Power Point)
- výhodou je SAP - ne podmínkou
- znalost AJ na komunikativní úrovni
- komunikační dovednost a reprezentativní vystupování
- organizační a manažerské schopnosti
- chuť aktivně se podílet na utváření dobrého jména společnosti
- řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Společnost
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Adresa
Zlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 40 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Příspěvek na dovolenou, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Zákaznický servis, Brand manager, Konzultant v médiích, reklamě, PR, Marketingová strategie, Marketingový analytik, Project Manager, Vedoucí/manažer týmu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Personální agentura

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Jan Turek