Už od roku 2010 měníme lidské životy. Našim klientům pomáháme řešit problémy, na které sami nestačí. Nadváha, špatné stravovací návyky, nevyhovující pitný režim, nezdravý životní styl. To jsou strašáci, které umíme zkrotit. S výživou ale umíme poradit i sportovcům, dětem, diabetikům nebo budoucím maminkám.
Svět zdraví je příležitostí pro každého, kdo chce pomáhat ostatním a hledá práci, která má smysl.
Svět zdraví je jednička v oblasti výživového poradenství v České republice.

Specialistka/specialista pro výživu Svět zdraví Praha

Specialistka/specialista pro výživu Svět zdraví Praha 4

Pro poradnu Svět zdraví hledáme výživového specialistu/výživovou specialistku. Jedná se o samostatnou, zodpovědnou a klíčovou pozici.

Požadujeme/hledáme

spolehlivou, pracovitou, komunikativní, empatickou a zákaznicky orientovanou osobnost
s obchodním talentem
která ráda pomáhá druhým
je aktivní, samostatná, flexibilní a loajální
má příjemné vystupování, dobrou náladu a úsměv na rtu
má vzdělání a znalosti v oboru výživy a zdravého životního stylu
je fanynkou zdravého životního stylu a zdravé výživy (žije zdravě podle zásad, které doporučuje)
umí pracovat na PC
a je ochotná a schopná se stále učit

Nabízíme

práci pro jedničku na trhu v oblasti zdravého životního stylu
odpovídající finanční ohodnocení
odborné zaškolení a možnost dalšího vzdělávání - specializace v oblastech jako je výživa sportovců, dětí, diabetiků apod.
na práci s klienty nejste sami, můžete se poradit s týmem předních odborníků v oblasti výživy a lékařství
příjemné pracovní prostředí
flexibilní pracovní dobu
práci na zkrácený úvazek/HPP (dle dohody)
firemní benefity
nástup ihned

Pracovní náplň

poradenství v oblasti výživy a životního stylu již zajištěné klientele
vedení konzultací s klienty
příprava individuálních výživových plánů pro klienty na základě vyhodnocení jejich zdravotního stavu a potřeb
následná péče o klienty při pravidelných konzultacích
komunikace s laboratoří, lékaři
prodej služeb, potravinových prémiových doplňků stravy a funkčních potravin
Další informace

Typ pracovního poměru: práce na zkrácený úvazek nebo HPP
Plat: fixní mzda + provize z prodeje (20-40.000 Kč)
Benefity: sleva na firemní výrobky a služby, vzdělávání, firemní akce

Společnost
Svět zdraví
Adresa
Hráského 2231/25, Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Plat
Plat: 20 000 – 40 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Služby, Prodej a obchod, Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Svět zdraví, Petra Doubková
728 405 880