Sii je mezinárodní společnost a v ČR se zabýváme oblastmi IT a automotive.

Celosvětově má SII GROUP celkem 8000 zaměstnanců, v České republice je nás 80 lidí a stále rosteme.

Našimi partnery jsou jak velké nadnárodní společnosti, tak malé lokální (různého zaměření a odvětví). Naše projekty mají společné to, že se vždy snažíme vyjít našim kolegům vstříc. Máme různé druhy projektů- od kratších po dlouhodobé, ušijeme ti spolupráci na míru. Pokud chceš být zaměstnanec s benefity nebo kontraktor- není problém.

Tester automatizace pro backend služby

Do našeho týmu SII v Praze hledáme nové kolegy mající zájem se posunout do oblasti automatizovaného testování, ideálně s 1- 2 roky zkušeností na pomezí manuálního a automatizovaného testování. Možná spolupráce na HPP i ICO. Rádi ti řekneme více.

Náplň práce:

  • Samostatná práce na testovacích úkolech (+-50%), rozdělování práce dalším testerům (+-50%)
  • Práce v cloudovém týmu- BE služby
  • Psát automatizované testy v SoapUI nástroji
  • Práce na JS, MS Azure, práce s SQL
  • Zajištění kvality kódu a SW
  • Plánování testů, testovacích scénářů
  • Práce v agilním prostředí

Předpoklady nového kolegy:

  • Komunikační schopnosti
  • Zkušenosti s testováním backendu 2 roky a více
  • Znalost Scrumu (pokročilá znalost výhodou)
  • Tah na branku - schopnost dotahovat úkoly do konce v rozumném čase
  • Schopnost učit se nové věci
  • Znalost JavaScriptu a SoapUI výhodou
  • Komunikativní úroveň angličtiny

Benefity:

  • HPP - smlouva na dobu neurčitou
  • Příjemné pracovní prostředí (žádný openspace, ale malé klimatizované kanceláře) v Holešovicích
  • Placené MHD (roční kupon)
  • Stravenky nebo stravenkovka
  • Kafetérie systém
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • Máme multisportku
  • Penzijní připojištění
  • Přátelský, neformální kolektiv

V případě dotazů se ti rádi ozveme.

Matěj a Pavel

Společnost
SII s.r.o.
Adresa
Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Středně pokročilá) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 75 000 Kč / měsíc
Benefity: Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor, Tester
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel