Antal International (Member of Work Service Group)
Founded in the early 1990's to service a gap in the market and the trend of globalisation Antal's International Network has assisted numerous clients in over 75 countries. The new millennium has seen Antal's services become the solution in demand by clients from SME level to Fortune 500 corporations who seek a knowledgeable and professional business partner with scale and global reach. Antal International Network offers more than just a local recruitment solution.
www.antal.pl/en

Specialista obchodních dat a CRM

Pro našeho klienta, významnou a stabilní společnost se silným jménem a postavením na trhu, hledáme vhodného kandidáta pro analytickou, koncepční práci s obchodními daty a systémem CRM.

Jedná se o velmi pozitivní a přátelské pracovní prostředí plné energie a odhodlání ostatních dělat věci co nejlépe.

Pozice vhodná i pro šikovného analytického absolventa.

Náplň práce:

  • pravidelný reporting interních dat, správa interního CRM systému (podpora uživatelů, komunikace s technickou podporou v zahraničí, úpravy nastavení, dotazníků a sledovaných nástrojů)
  • průběžný reporting z CRM dat
  • poskytování datové podpory oddělení marketingu a obchodu
  • spolupráce na projektech
  • komunikace napříč odděleními při plánování aktivit

Požadavky:

  • energii, iniciativu a analytické myšlení
  • pokročilá znalost MS EXCEL (kontingenční tabulky, grafy, funkce)
  • znalost Power BI a PowerPivot výhodou
  • příjemné komunikativní dovednosti, přátelské vystupování, pozitivní přístup a chuť se učit
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • technický přístup
  • minimálně 2 roky pracovní zkušenost se zpracováním dat

Nabízíme:

  • příležitost osobního a profesního rozvoje
  • příležitost komunikace v angličtině
  • motivující finanční ohodnocení
  • širokou škálu firemních benefitů
  • možnost vzdělávat se a učit se od ostatních
  • flexibilní pracovní dobu
  • přátelský pracovní kolektiv

Společnost
Antal International s.r.o.
Adresa
okres Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, 13. plat
Zařazeno: Marketing, Potravinářství, Prodej a obchod, Analytik prodeje, Marketingový analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Antal International s.r.o., Veronika Vavrušková