www.bilstein-cee.cz

PROJEKTOVÝ SPECIALISTA

Náplň práce:

- příprava a realizace projektů v oblasti strojírenské výroby a údržby

- kontrola/reporty probíhajících projektů v oblasti nákladů, termínů a kvality

- správa projektové dokumentace

- zajišťování a vyhodnocování nabídek

- aktivní komunikace s dodavateli a partnery

- administrativní podpora oddělení údržby

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření

- pokročilou znalost MS Office
- aktivní znalost Nj, nebo Aj podmínkou

- výborné organizační schopnosti

- komunikační a prezentační dovednosti

- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

- zázemí rodinné německé společnosti s dlouholetou tradicí

- možnost osobního rozvoje a profesního růstu

- motivační mzdové ohodnocení

- pružnou pracovní dobu

- 25 dní dovolené, příspěvek na stravování

- firemní jazykové vzdělávání

- vhodné pro absolventy
- nástup možný ihned/dohodou

Společnost
BILSTEIN CEE a.s.
Adresa
Na Louce 97, Králův Dvůr – Karlova Huť
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Strojírenství, Výroba a průmysl, Project Administrator
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel