DRILL Business Services působí na trhu od roku 2005. Pomůžeme Vám najít práci v mnoha oborech díky specializaci a individuálnímu přístupu našeho týmu konzultantů. Spolupracujeme s lokálními i mezinárodními firmami nejen v ČR, ale i v rámci celého regionu CEE. Aktuálně obsazujeme více než 500 zajímavých pracovních pozic. Podívejte se na drill.cz nebo nám pošlete Vaše CV.

Visual Merchandiser

Naším klientem je nadnárodní společnost z oblasti prémiové spotřební elektroniky.

Hlavní cíl:

- Pomáhat zvyšovat prodej, získávat pozornost potencionálních zákazníků a poskytovat vynikající zážitek v obchodě.

Náplň práce:

- Návrh a implementace kreativní vizuální strategie merchandisingu.

- Vytváření atraktivních a poutavých vizuálů, které budou provádět zákazníky celým obchodem.

- Vytváření komunikace v obchodech (tabule,displeje,bannery, POS materiály apod.).

- Sledování trendů a situace na trhu/maloobchodu

- Komunikace s pracovníky obchodu o uspořádání – školení o funkcích a specifikacích produktů.

Požadavky:

- Angličtina na komunikativní úrovni (min.B2)

- Řidičský průkaz sk.B – aktivní řidič

- Ochota práce na IČO

- Kladný vztah k technologiím

Nabízíme:

- Zajímavé platové ohodnocení

- Zázemí velké mezinárodní společnosti a možnost růstu

- Služební vůz i na soukromé účely

Společnost
DRILL Business Services
Adresa
Brno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Vlastní organizace náplně práce, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Bonusy/prémie, Kafetérie, Příspěvek na dopravu, Sleva na firemní výrobky/služby, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Merchandiser, Marketingový analytik, Designer, Specialista marketingu, Analytik prodeje
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura

DRILL Business Services, Tomáš Větrovec