Člověk v tísni, o. p. s.
Šafaříkova 635/24
120 00 Praha 2

Accountant / Účetní - zahraniční pracovní cesty a majetek

Člověk v tísni, o.p.s. je jednou z největších neziskových organizací ve střední Evropě. Zaměřujeme se na humanitární pomoc, rozvojovou spolupráci a podporu lidských práv. Pomáháme v zahraničí i v České republice.

Zajímá Vás, kde všude pracujeme? A jaké vybavení pro práci používáme? Do finančního týmu na centrále v Praze hledáme kolegu/yni na pozici Finanční účetní. Hlavním úkolem bude účtování a kontrola zahraničních pracovních cest kolegů a spolupráce na agendě majetku společnosti.

  • Typ úvazku: plný
  • Pracovní smlouva: na dobu neurčitou
  • Nástup: ihned (případně dle domluvy)
  • Lokalita: Praha 2

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Budete účtovat o cestovních výdajích, podílet se na nastavování pravidel pro cesty do zahraničí i po tuzemsku s ohledem na zákonná a donorská pravidla a pomáhat kolegům a kolegyním cestovatelům s jejich dodržováním – cestuje se u nás hodně;
  • spolupracovat na evidenci pohybu majetku společnosti po světě a jeho inventuře;
  • podílet se na přípravě závěrky organizace.

PRO TUTO POZICI POVAŽUJEME ZA DŮLEŽITÉ:

  • Nadšení pro účetnictví a praxi na obdobné pozici;
  • nebát se Excelu a Outlooku;
  • umět se anglicky domluvit slovem a písmem;
  • aktivní přístup k řešení zajímavých účetních případů z celého světa;
  • pečlivost a samostatnost.

A CO MŮŽETE ČEKAT VY OD NÁS?

  • Nástupní plat v rozmezí 27.000,- až 31.000,- Kč/měsíc při plném úvazku podle vašich předchozích zkušeností;

  • zaškolení a seznámení s problematikou;
  • zázemí a know-how největší české neziskové organizace s mezinárodní působností;
  • kanceláře v centru Prahy (5 min. chůze z I. P. Pavlova nebo Náměstí Míru);
  • odborná školení a jazykové kurzy;
  • 5 týdnů dovolené;
  • pro malé děti našich zaměstnanců máme v budově vlastní dětský klub (pro děti od 2 let);
  • a v neposlední řadě přátelské prostředí a vstřícné kolegy, kteří mají svou práci rádi. Přijďte se k nám přesvědčit.

Jak se přihlásit?

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám, prosím, strukturovaný životopis a motivační dopis. Budeme se těšit na Vaše reakce!

POZOR: Přihlášení má dvě fáze. Nejprve vyplníte zde na Jobs jméno, příjmení a e-mail a následně budete přesměrováni do hlavního přihlašovacího formuláře.

Společnost
Člověk v tísni, o.p.s.
Adresa
Šafaříkova 635/24, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 27 000 – 31 000 Kč / měsíc
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní školka, Firemní akce
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení.

Člověk v tísni,o.p.s., Eliška Kocianová