Mercedes-Benz Financial Services Česká republika s.r.o.
Společnost Mercedes-Benz Financial Services, která je součástí koncernu Daimler AG, patřící mezi deset největších nebankovních finančních společností v České republice v současné době hledá vhodného kandidáta na pozici:

Business Solution Developer

Koho hledáme?

Do našeho týmu hledáme kolegu, který má neustálý zájem o inovace, programování, vývoj a údržbu našich front end and back end softwarových interních i externích softwarových řešení. Hledáme člověka se znalostí programování, který má však i zkušenosti s prací na projektech, je komunikativní, vidí věci v širších souvislostech a dovede se vžít do role zákazníka a dodat mu optimální řešení, které povede k maximální zákaznické spokojenosti – prostě „The best or nothing“.

Hlavní náplň práce

  • Inovace a vývoj interních procesů, jejich neustále zefektivňování a postupná digitalizace služeb pro zákazníky vč. digitalizace prodejních kanálů
  • Dohled nad externím software řešením (B2B) a jejich rozvoj – document management systém, zákaznický/dealerský portál, účetní software apod.
  • Migrace na nové vývojové prostředí v případě potřeby
  • Práce s Big Data, Data Mining, Business Intelligence Solutions
  • Řízení celého inovačního řetězce vývoje, testování a nasazení do produkčního prostředí
  • Obecná podpora, úzká spolupráce a synergie s IT oddělením – interface řešení mezi jednotlivými systémy
  • Ad hoc implementace změn souvisejících se změnami legislativy
  • Denní poradenství týkající se našich softwarů kolegům napříč firmou
  • Práce pro "cluster" tří zemí – Česká republika, Slovensko a Maďarsko

Co od Tebe potřebujeme?

  • VŠ technického směru se zaměřením na IT
  • Čeština nebo Slovenština – rodilý mluvčí, Angličtina na velmi dobré úrovni slovem i písmem, němčina výhodou
  • Znalost databází - výhodou je znalost MS SQL, Oracle
  • Dále MS Excel, VBA, T-SQL, SSIS, PowerBI
  • Máš zkušenosti s programováním/kódováním, výhodou je znalost Javascript, HTML, CSS, SWIFT
  • Silné analytické/matematické schopnosti a logické uvažování
  • Pozitivní přístup k inovacím a novým technologiím a zájem o digitální/on-line řešení a trendy na trhu
  • Zodpovědnost a preciznost

Co bude Tvojí výhodou?

  • Máš delší zkušenosti s programováním a baví Tě inovativní řešení
  • Dokážeš se vcítit do role zákazníka a odhadnout jeho potřeby
  • Dokážeš spolupracovat s týmy napříč celou organizací, naslouchat požadavkům kolegů, přicházet s návrhy optimálních řešení pro firmu a pochopit kolegy, kteří nemají IT background
  • Máš obecný přehled a smysl pochopit souvislosti a rychle se učit nové věci
  • Máš zkušenosti s digitalizací
  • Samostatnost při řešení přidělených úkolů

Co u nás získáš?

  • Přátelské a otevřené prostředí
  • Prostor a podporu při vzdělávání a příležitost pro osobní i profesní růst s využitím nejnovějších technologií
  • Dynamickou práci v živém prostředí, budeš součástí revolučních změn, které nás čekají a které máš šanci ovlivnit
  • Atraktivní firemní benefity

Adresa
Türkova 2319/5b, Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá), Němčina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IT analytik, SW architekt, IT konzultant, Metodik, Project Administrator
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Mercedes-Benz Financial Services Česká republika s.r.o., Boris Růžička
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.