4WORKS Solutions s.r.o. je dynamická a rychle rostoucí společnost působící v oblasti marketingu, tvorby webů, e-shopů a CRM v České a Slovenské republice.
Mezi naše klienty patří významné lokální společnosti jako Starobrno či město Praha. Našim posláním je poskytování marketingových služeb korporátním zákazníkům, s důrazem na efektivitu, výkon a návratnost investice.

Marketingový konzultant

Jsme pohodová parta odborníků na weby, e-shopy a marketing (neustále rostoucí a rozvíjející se odvětví). Máme za sebou již 1000+ spokojených klientů, pro které jsme vytvořili moderní weby, eshopy, nebo jim pomohli realizovat online marketing.

Tvým úkolem bude komunikovat s klienty a navrhovat vhodná řešení pro zlepšení jejich podnikání.

Zakládáme si na:

  • Nízká fluktuace = stabilní tým
  • Důraz na vzdělávání = získávání důležitých odborných i životních zkušeností
  • Dobrý kolektiv = uvolněná atmosféra, rádi zajdem na pivo, zahrajem si fotbálek nebo pinec o přestávce
  • Work/life balance = pracovní doba do 16.45, aby měl každý dost času na osobní život

V čem se postupně staneš profesionálem? (náplň práce):

  • Budeš hledat nedostatky webů a marketingových kanálů a přemýšlet, jak je zlepšit.
    Naučíš se a analytickému myšlení a úspěšnému řešení problémů
  • Domluvíš si schůzku s klientem. Navrhneš mu plán a spolu vymyslíte tu nejvhodnější marketingovou strategii (Markeťáci ti samozřejmě pomůžou).
    Naučíš se velmi dobře komunikovat, vyjednávat a potkáš spoustu zajímavých lidí (kontakty)
  • Předáš vymyšlený plán realizačnímu oddělení a ti se o zbytek postarají. Na tebe pak čeká finanční odměna a zkušenosti.
    Z každého obchodu získáš 25% provizi a spoustu praktických zkušeností do profesního i osobního života

Co tě potěší a motivuje?

  • První 3 měsíce zvednutý fix - bereme zaučení vážně a chceme, abys na něj měl dostatek času
  • Možnost stát se odborníkem i bez praxe a titulu
  • Profesionální vedení ve stabilním týmu pohodových lidí
  • Snaha + výkon = plná peněženka -> 25 % provize z každého klienta, průměrný výdělek 30-60 tisíc měsíčně
  • Rychlý kariérní růst

A co hledáme my?

  • Obchodního ducha a chuť učit se novým věcem - naučíme tě toho opravdu hodně, musíme ale vidět, že máš o práci zájem
  • Proaktivita - práce je dostatek, chceme, abys měl proaktivní přístup a sám vyhledával obchodní příležitosti
  • Uživatelskou znalost s PC
  • Zodpovědnost, dochvilnost, příjemné a lidské vystupování
  • Hlavně mít chuť se zamyslet lidsky nad věcí a používat selský rozum

Společnost
4WORKS Solutions s.r.o.
Adresa
Poděbradská 520/24, Praha – Vysočany
Požadované vzdělání: Základní
Plat
Plat: 35 000 – 65 000 Kč / měsíc
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Prodej a obchod
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel