„Pharmonia je vedoucí společností při poskytování následujících služeb pro významné farmaceutické firmy v České republice a na Slovensku: Recruitment, Outsourcing / Agenturní zaměstnávání jednotlivců a týmů, Executive Search a Assessment Center. Více na www.pharmonia.cz.“

Společnost, pro kterou hledáme je přední česká nezávislá farmaceutická společnost s vlastní vědecko-výzkumnou základnou pro vývoj humánních léčivých přípravků.

Global Brand Manager

Významná česká farmaceutické společnost s mezinárodní působností a vlastním vědeckým výzkumem, v současné době obsazuje pozici: Global Brand Manager

Náplň práce:

  • Podpora a implementace globální marketingové strategie pro jednotlivé přípravky z oblasti kardiologie
  • Příprava marketingových analýz jednotlivých trhů a nastavení dlouhodobých plánů
  • Vytváření propagačních materiálů a sloganů pro existující i nové produkty
  • Aktivní kontakt a vytváření vztahů s lokálními KOLs.

Požadavky:

  • VŠ vzdělání biologického směru (MUDr, PharmDr)
  • Aktuální praxe ve farmacii min.5 let
  • Velmi dobrá orientace v medicínské terminologii
  • Analytické a kreativní myšlení
  • Zkušenost z mezinárodního prostředí výhodou
  • Ochota k vysokému pracovnímu nasazení a proaktivní přístup
  • Aktivní znalost českého a anglického jazyka podmínkou

Nabízíme:

  • Zajímavá a různorodá práce v dynamickém prostředí, mezinárodní spolupráce
  • Atraktivní platové ohodnocení + benefity
  • Příležitost k profesnímu rozvoji
  • Nástup: Ihned

Pokud Vás pozice zaujala a splňujete požadovaná kriteria, pošlete, prosím, Váš strukturovaný životopis a motivační dopis do 14 dnů na naši e-mailovou adresu. Důvěrnost Vašich dokumentů je pro nás samozřejmostí. Interview s kandidáty v Praze a Brně.

Společnost
Pharmonia s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 100 000 – 150 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Marketing, Farmacie, Brand manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pharmonia s.r.o., Nikol Kokšteinová