Euromedia Group, a. s., patří mezi největší firmy působící na knižním trhu v České republice. Vlastní nakladatelské značky Kalibr, Ikar, Odeon, Universum, YOLI, Esence, Pragma, Laser, Brána, Listen a Pikola. Do našeho portfolia patří Knihkupectví LUXOR i knižní e-shop www.booktook.cz. Stále rosteme, a proto hledáme nové kolegy do našeho týmu. Přidejte se k nám!

Junior Administrator Helios Green

Náplň práce:

. Zodpovědný za chod informačního systému Helios Green na úrovni 1st level support

. Spolupracovat na rozvoji a optimalizaci procesů

. Poskytovat technickou podporu uživatelům systému

. Formulovat a zadávat požadavky uživatelů na 2nd level support

Požadavky:

. Znalost Helios Green výhodou, případně jiného ERP systému

. Důležité je chuť učit se a posouvat své znalosti na úroveň 2nd level support - ostatní vás naučíme

. Alespoň základní znalost účetních operací, skladových pohybů - výhodou

. Výhodou znalost správy MS SQL serveru a MS Windows serveru

. Zkušenost s administrací a podporou uživatelů IS

. Podílení se na vytváření řízené dokumentace

. AJ na úrovní čtení technické dokumentace

. SŠ nebo VŠ vzdělání

. Řidičský průkaz skupiny B

. Samostatnost, komunikativnost, aktivita, zájem o dlouhodobou spolupráci

. Spolupráce na IČ nebo HPP

Nabízíme:

· Zodpovědnou a zajímavou práci

· Zázemí stabilní a prestižní společnosti

· Příjemné pracovní prostředí a přátelský tým

· Možnost profesního růstu

· Odpovídající finanční ohodnocení

· Flexibilní začátek/konec pracovní doby

· Spolupráce na HPP nebo IČ (ŽL)

Společnost
EUROMEDIA GROUP, a.s.
Adresa
Nádražní 896/30, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Databázový specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

EUROMEDIA GROUP a.s.
Nádražní 896/30, 150 00 Praha 5, CZ
296 536 935