Kontrolka s.r.o. je úspěšné české designové studio, které se zabývá navrhováním ovládání automobilů a komunikace mezi člověkem a strojem. Našimi klienty jsou tuzemské i zahraniční společnosti. (https://youtu.be/zcA4bzBipp8)

Do svého týmu v kancelářích na Praze 4 hledáme kolegu/kolegyni, který/á rozumí mzdovému účetnictví a personalistice, má rád/a své tempo a tabulky. Hlídá finance a miluje přehled o každé koruně ve firmě. Kanceláře mají bezbariérový přístup.

Personální a mzdová účetní na poloviční úvazek

Pracovní náplň:

  • z počátku půjde spíše o organizační záležitosti firmy,
  • vedeny agendy personalistiky,
  • komunikace s potencionálními zaměstnanci,
  • zajišťování školení,
  • vyhledávání vhodných lektorů,
  • správa a kontrola online testů BOZP
  • back office,
  • asistence CEO,
  • sepisování pracovněprávních smluv, vedení personální evidence a zaměstnanecké dokumentace
  • předávání stravenek zaměstnancům,
  • spolupráce při vytváření vnitřních předpisů organizace ve všech pracovněprávních otázkách,
  • příprava podkladů pro mzdy,
  • počátkem roku 2020 započne také komplexní vedení agendy mzdového účetnictví – zajišťování výplat a zúčtování platů,
  • provádění registračních a oznamovacích činností a vztahů, týkajících se zaměstnanců organizace
  • výpočet a zúčtování platu, náhrad platu, nemocenského a dalších plnění poskytovaných zaměstnancům.

Nabízíme:

  • PRÁCI NA POLOVIČNÍ ÚVAZEK,
  • odměna až 20.000,- v závislosti na úvazku a domluvě,
  • pracovní smlouva nebo živnostenský list,
  • nástup možný ihned nebo dohodou,
  • školení, vzdělávání (angličtina, měkké dovednosti,....)
  • kolektiv mladých lidí,
  • nové klimatizované kanceláře,
  • bezbariérový přístup,
  • odpočinková zóna s fatboy,
  • klouzavá pracovní doba dle Vaší potřeby a domluvy s vedením,
  • homeoffice,
  • 3 sickdays,
  • v případě úvazků na DPP nabízíme stravenky,
  • občerstvení, čerstvé ovoce, chlazené nápoje, káva a čaj na pracovišti,
  • počítač a telefon v závislosti na druhu úvazku a na dohodě.
  • práce na dobu určitou 1 rok s prodloužením na dobu neurčitou.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ s ekonomickým zaměřením,
  • znalost mzdových, daňových předpisů, zákoníku práce
  • rozvahu a klid,
  • umět si vyhledat potřebné informace,
  • anglický jazyk především v psané formě,
  • praxe v oboru cca 2 roky,
  • motivační dopis.

V případě zájmu prosím vyplňte tento formulář https://forms.gle/WgmocsNageFNx57n9. Uzávěrka přihlášek bude 21. 9. 2019. Rozhovory s uchazeči proběhnout koncem září.

Společnost
Kontrolka s.r.o.
Adresa
Michelská 18/12a, Praha – Michle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Možnost studijního volna, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Personalistika a HR, Administrativní pracovník, Asistentka, Mzdová účetní, Personalista, Účetní, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné i pro: tělesně postižení, vozíčkáři, ostatní.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.