Accu group je jedním z hlavních celosvětových poskytovatelů služeb v oblasti kontroly kvality působící ve více než 22 státech. V současné době poskytuje své služby více než 20 000 společnostem. Služby poskytované společností AccuService zahrnují zejména identifikaci kvalitativně neshodného materiálu, jeho opravy a třídění na místě výroby, včetně navrhování technologického postupu a nejvhodnějšího řešení. Zastřešujeme široké spektrum průmyslových odvětví včetně elektroniky, automobilu, textilu atd. Celosvětovými zákazníky skupiny AccuService jsou významní výrobci jako Samsung, BMW, Volvo, Continental, Apple, Sharp a potřebujeme tebe!!!

Supervisor engineer / Project engineer / Technik

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Analýza selhání a/nebo RMA ověřování LCD panelů a dílů pro automobilový průmysl
  • Zodpovědnost za svěřené úkoly (ověřování/přepracování/třídění) v továrnách našich zákazníků, především automobilový průmysl
  • Vedení operátorů, jejich trénink, správa svěřených úkolů a zodpovědnost za výsledky pracovníků
  • Přizpůsobování pracovních procesů, jejich dohled a kontrola kvality
  • Přímá komunikace se zákazníky
  • Zajištění vybavení pro třídění/přepracování
  • Reportování zákazníkům a OC (Operation centre)
  • Časté služební cesty na místa projektů

POŽADUJEME:

  • Působnost zejména v Ostravském regionu s častým cestováním po regionu a občasným cestováním v rámci Evropy
  • ŠŠ s maturitou nebo vysokoškolské vzdělání
  • Pokročilou češtinu, polštinu a angličtinu
  • Komunikativnost
  • Flexibilitu a nezávislost
  • Organizační schopnosti
  • Práci na živnostenský list/IČO

NABÍZÍME:

  • Práce z domu
  • Příspěvek na dopravu
  • Možnost profesního rozvoje
  • Kariérní růst
  • Přátelský a mladý tým
  • Zajímavé ohodnocení - 30 000 - 40 000 CZK/měsíc
  • B2B spolupráci

Information about position

Employer
AccuService, s.r.o.
Address
Ostrava
Required education: Secondary education or professional training with a school-leaving exam
Required languages: Czech (Proficient), English (Intermediate), Polish (Pre-intermediate)
Salary
Salary: 30,000 CZK / month
Benefits: Bonuses, Educational courses, training, Corporate events
Listed in: Quality and quality control, Inspector, Quality Manager, Quality inspector
Employment form
Employment form: Full-time work
Contract duration
Contract duration: Permanent
Employment contract
Employment contract: contract under Trade Certificate / Identification No.
Employer type: Employer

AccuService, s.r.o., Martina Rysková