Společnost WESTech CZ s.r.o. provozuje pod obchodní značkou iStores prodejny Apple Premium Reseller, které najdete v České a Slovenské republice. Prodejní síť iStores tvoří v České republice 7 prodejen - v Praze, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Opavě a Hradci Králové. iStores nabízí svým zákazníkům mnoholeté zkušenosti s platformou Apple, možnost řešení servisu a konzultace. Zabýváme se také prodejem Apple zařízení a souvisejících řešení do firemní sféry.

IT Support

Do našeho IT teamu hledáme nového kolegu, jehož úlohou bude komplexně zabezpečovat podporu a onsite support zaměstnancům společnosti a komunikovat s centrálním IT střediskem mateřské společnosti WESTech.

Náplň práce:

- řešení běžných softwarových a hardwarových incidentů na platformě iOS a macOS
- technická podpora interních zaměstnanců na úrovni požadavků přidělení práv a SW licencí
- instalace, konfigurace a správa IT infrastruktury firemních zařízení či BYOD
- evidence přiřazených zařízení zaměstnancům
- správa lokálních pracovních stanic (OS Microsoft, macOS)
- správa interních uživatelů, oprávnění, přístupy
- administrace telekomunikačních zařízení
- řešení požadavek na provoz e-shopu
- reporting na pravidelné bázi
- správa WiFi konektivity na našich provozovnách v CZ na platformě CISCO, včetně security a přístupu
- správa interního ERP (i6), na úrovni rozšíření funkcionality či práv uživatele podle jeho zařízení
- komunikace s IT oddělením / supportem
- spravování ticketovacího systému

Nabízíme:

- práci v nadnárodní distribuční společnosti působící v oblasti IT, zařazení do CZ regionu
- ohodnocení podle dosáhnutých výsledků při projektových aktivitách
- motivační systém benefitů
- garantované školení přímo pod Apple či CISCO na pravidelných termínech

Požadujeme:

- praxe v oboru min. 1 rok - servisní orientace, profesionalita, spolehlivost
- nadšení pro mobilní technologií a všeobecný IT segment
- orientace v Apple je výhodou
- ochotu se rychle učit a přizpůsobovat se novým trendem
- schopnost domluvit se v angličtině
- zodpovědnost, preciznost práce s lidmi

Společnost
WESTech CZ s.r.o.
Adresa
Keltičkova 1231/31, Ostrava – Slezská Ostrava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí, Pracovník help desku, Support IS
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

WESTech CZ s.r.o., Michal Adamčík