Moje sluchátko je poměrně novou společností, která si dala za cíl, změnit vnímání pojmu "call centrum". Díky našemu přístupu získáváme řadu zajímavých projektů od různých fintech startupů z ČR i zahraničí, kdy se podílíme na jejich růstu a pečujeme o jejich klienty.

Chceš být u toho s námi? Máš rád nové výzvy nebo tě láká začít svou profesní kariéru ve firmě, která je jiná než ty ostatní? Chceš být součástí mladého přátelského kolektivu, kde panuje super atmosféra? ,... tak pokračuj ve čtení.


Takže co budeš dělat?
Je to jednoduché budeš využívat veškeré technologicky dostupné kanály ke komunikaci s klienty, takže si prostě budeš povídat, mailovat a chatovat.

A co by ti nemělo chybět?
Opět snadná odpověď. Nadšení, optimismus, pečlivost, schopnost improvizace, ochota vzdělávat se, slušnost, příjemné vystupování, komunikativnost, soutěživost…to by asi pro začátek stačilo.

Co za to?
Takže dobrá mzda je základ, ale víme, že to není všechno. 5 týdnu dovolené a k tomu další dny volna, moderní pracovní prostředí kousek od metra C Budějovická, skvěle zařízená relax zóna s herní konzolí a dalšími aktivitami, výborná káva nebo čaj a další "zdravé" benefity, motivační soutěže,…. V neposlední řadě možnost vzdělávání a kariérního růstu no a hlavně fajn lidi a jeden pejsek, jsme totiž "Dog friendly office"

Chceš vědět víc? Pošli nám svůj životopis, potkáme se, dáme si dobrou kávu nebo čaj a uvidíme co dál.

PS: nebojte se, pohovor bude neformální, otázky typu „kde se vidíte za 10 let“ a podobně od nás nečekejte


Informace o pozici

Společnost
Moje sluchátko s.r.o.
Adresa
Antala Staška 510/38, Praha – Krč
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 22 000 – 28 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Dog-friendly office, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Administrativa, Telekomunikace, Zákaznický servis, Pracovník call centra
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné i pro: tělesně postižení, vozíčkáři.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.


Moje sluchátko s.r.o., Martin Stanický