CEVA je jedním z největších světových dopravců působících v celosvětové síti. Základem našich služeb jsou řešení na míru vašich specifických požadavků na námořní a letištní přepravu.

SENIOR ÚČETNÍ mzda až do výše 55.000 CZK /měsíčně

Pro naše finanční oddělení hledáme zkušeného člověka, který by nám pomohl s vedením účetnictvím. Pracoval/a byste samostatně v Praze (na letišti Václava Havla, Aviatická 12) a spolupracoval/a s vedením účetního oddělení v naší centrále v Polsku. Pracovní poměr je na plný úvazek.

Popis pozice a klíčové zodpovědnosti:

  • odpovědnost za skupinové a statutární účetnictví (AP, AR, FA, GL)
  • práce na měsíčních a ročních uzávěrkách
  • ohlašovací povinnost místním úřadům, příprava statutárních finančních výkazů
  • spolupráce s interním a externím auditorem
  • sestavení a zpracování DPH, příprava výkazů pro ČSÚ
  • denní spolupráce s outsourcingovou společností pro AP, AR, FA, GL
  • být součástí projektů zaměřených na zlepšování procesů

Požadavky:

  • vzdělání se zaměřením na účetnictví či finance
  • dobré zkušenosti s ohlašovací a daňovou povinností
  • 5 let praxe v oblasti účetnictví (zkušenosti z mezinárodní organizaci výhodou)
  • zkušenost s prací v ERP systémech
  • pokročilá znalost MS Excel a MS office
  • denní komunikace v angličtině
  • analytické schopnosti, smysl pro detail a přesnost
  • dobrý týmový hráč
  • dobré organizační dovednosti a schopnost dodržovat dané termíny
  • schopnost zpochybnit status quo, navrhnout změny a vylepšení účetních procesů
  • zkušenost v Shared Services strukturách nebo se spoluprací s Global Process Outsourcing týmy výhodou

Nabízíme:

  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • dovolenou ve výši 25 kalendářních dní ročně
  • stravenky ve výši 95CZK/den
  • příspěvek na penzijní připojištění ve výši 2,5% ze základní mzdy
  • pracovní notebook
  • mobilní telefon

Společnost
CEVA Logistics spol. s r.o.
Adresa
Aviatická 1048/12, Praha – Ruzyně
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Daňový poradce/specialista, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel