Společnost Inotel CZ, patřící mezi přední komerční kontaktní centra v České republice, rozšiřuje své pozice. Přidej se k nám!

PRACOVNÍK CALL CENTRA- 44.000 Kč

Citát:

"Jediný způsob, jak dělat dobře svoji práci, je milovat to, co děláš." (Steve Jobs)

Náplň práce:

· Komunikace se zákazníky - vysvětlení jak se zapojit do Energetické dražby prostřednictvím telefonátů, nebo emailové komunikace.

· Zařazení do dražby a s tím spojená administrativa.

Nabízíme:

· Nástup na HPP 24 000,-/měsíčně (možnost i na DPČ a IČO)

· Bonusové ohodnocení až 20 000,- Kč

· Pracovní doba PO-PÁ 8:00-16:30 (NEPRACUJEME O VÍKENDECH A SVÁTCÍCH).

· Motivační soutěže o dovolené a peněžní poukázky.

· Multisport benefit karta.

· Dovolená 25 dnů.

· Dva dny Free day i Sick day.

· Možnost kariérního růstu (junior, senior, expert, leader, supervizor).

Požadujeme:

· Dobré komunikační dovednosti.

· Uživatelskou znalost PC.

· Spolehlivost a dochvilnost.

· Pozitivní přístup a ochotu učit se novým věcem.

Už teď se těšíme na Vaše životopisy a případnou spolupráci.

Společnost
Inotel CZ s.r.o.
Adresa
Masarykovo náměstí 52/33, Ostrava – Moravská Ostrava
Požadované vzdělání: Základní
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Možnost studijního volna
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Zákaznický servis, Administrativní pracovník, Obchodní zástupce, Pracovník call centra, Prodejce po telefonu/Telesales, Vkládání dat do počítače, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Inotel CZ s.r.o., Karolína Lenartová