POS Media Group již 20 let nabízí širokou škálu produktů a služeb v oblasti reklamy v místě prodeje maloobchodních řetězců a obchodních center. Součástí portfolia jsou mediální kampaně, event a promo aktivity, merchandising, digitální řešení a komplexní poradenské služby. Původně evropský lídr, který působil v osmi zemích Evropy, spojil své síly se společností Omni Marketing Global a nyní poskytuje služby >250 obchodním řetězcům > 10.000 klientům ve 24 zemích. Mezi naše hodnoty patří poctivost, kvalita odvedené práce, inovativnost a talentovaní lidé, kteří za tím vším stojí.

Event Specialist

Hledáš uplatnění svých dosavadních zkušeností v oblasti eventů a organizace nebo chceš získat nové? Přihlaš se do našeho event týmu!

Náplň práce:

  • Vedení a realizace eventových akcí
  • Komunikace s klienty, dodavateli a účastníky
  • Administrativa, práce s databázemi
  • Práce v terénu na samotných akcích
  • Dohled nad průběhem akcí a případné řešení závad
  • Tvorba kalkulací a příprava prezentací

Požadavky:

  • Profesionální vystupování
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Flexibilita, samostatnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu, proaktivita
  • Znalost anglického jazyka
  • Řidičské oprávnění B
  • Zodpovědnost nad svěřenými projekty
  • Znalost MS Office (Excel, Power Point, Word)
  • Časová flexibilita

Výhodou:

  • Orientace na trhu médií, reklamy a marketingu
  • Předchozí zkušenosti

Nabízíme:

  • Možnost podílet se na nových projektech a hledání inovativních řešení pro klienty
  • Profesní rozvoj a kariérní růst
  • Přátelskou a neformální atmosféru stabilní společnosti
  • Práci v prostředí moderní mezinárodní společnosti
  • Zázemí stabilní společnosti se silnou pozicí na mediálním trhu
  • Prostor pro seberealizaci

Benefity:

  • 5 týdnů dovolené
  • Mobilní telefon a notebook
  • Stravenky v hodnotě 105 Kč
  • Dotovaná Multisport karta
  • Jazykové kurzy – zaměřené na obchodní AJ
  • Fixní mzdu a bonusy
  • Občerstvení na pracovišti
  • Práce na ŽL

Společnost
POS Media Czech Republic, s.r.o.
Adresa
Budějovická 778/3, Praha – Michle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Event Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

POS Media Czech Republic, s.r.o., Barbora Radová