BTL agentura s 11 letými zkušenostmi působící na českém a slovenském trhu, pracující pro silné nadnárodní společnosti a kvalitní značky etablované na českém a slovenském trhu.

SALES DATA ANALYST pro IQOS

Hledáme do nášeho týmu nového kolegu, který pomůže našemu prodejnímu teamu maximalizovat prodejní výsledky a pomůže našemu klientovi v strategickém plánovaní.

Zabezpečujeme kompletní servis včetně prodeje pro společnost Philip Morris pro produkt IQOS v Direct Retail:

- momentálně 14 prodejen

- plánovaná výrazná expanze do konce roku 2019

Požadavky na pozici:

- Analytické myšlení

- Znalost direct retail reporting

- Praxe v oboru minimálně 2 roky

- Zkušenost s Excelem až do úrovně kontingenčních tabulek, pokročilých vzorců, souhrnů atd.

- Samostatnost a zodpovědný přístup

- Časová flexibilita

Pracovní náplň:

- Denní zpracování výsledků

- Práce s databázemi

- Forecast prodejního vývoje

- Tvorba analýz k marketingovým účelům

- Tvorba interního reportingu a procesů

- Vyhodnocení a tvorba podkladů pro KPI

- Každodenní práce v Excelu

- Komunikace s klientem, prezentace výsledků a návrhů řešení

Výhody:

- Práce v mladém kolektivu

- Budeš součástí nového týmu a expanze IQOS na českém trhu

- Úzká spolupráce s Philip Morris, zkušenosti

- Profesionální růst

Společnost
max promotion s.r.o.
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Média, reklama a PR, Finanční analytik, Statistik, Rozpočtář/kalkulant, Referent, Vkládání dat do počítače, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel