Regatta s.r.o. je oficiální zastoupení společnosti Regatta Great Outdoors v České Republice z Anglie a distributor značek Regatta, Dare2B, Craghoppers, Hawkshead a také Regatta Professional.

Naším cílem je vytvářet odolné a pohodlné oblečení pro každého, kdo chce aktivně trávit čas pod širým nebem za jakýchkoliv podmínek nebo pohodlně ve městě.
Produkty firmy Regatta Great Outdoors jsou dostupné ve více než sedmdesáti zemích po celém světě (Evropa, USA, Afrika a Asie).

Společnost získala několikrát prestižní ocenění Queen's Awards for Enterprise - nejvýznamnější oficiální ocenění na britském trhu, které se každoročně od roku 1965 uděluje společnostem a obchodním organizacím za vynikající úspěchy v oblasti inovací a rozvoje mezinárodního obchodu.

Brigáda Regatta - Premium Outlet Prague

Do naší prodejny Regatta v Premium Outlet Prague Airport hledáme brigádníky na pomocné práce na prodejně:

Požadujeme:

- schopnost aktivně oslovit klienty
- časová flexibilita
- optimismus, energie a úsměv

Náplň práce:

- servis a komunikace se zákazníkem
- příprava, vybalování a doplňování zboží
- úklid prodejny

Nabízíme:

- nadstandartní platové ohodnocení, občerstvení na pracovišti a bonusy z prodeje
- slevy na naše produkty –75%
- plánování směn 6-8-10-12 hod. přes týden i víkendy dle domluvy
- možnosti kariérního růstu

Nástup: dle dohody - listopad/prosinec

Společnost
REGATTA-POLSKA s.r.o.-pobočka
Adresa
Ke Kopanině 421, Tuchoměřice
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Němčina (Základní) nebo Ruština (Základní)
Plat
Plat: 150 – 170 Kč / hodina
Zařazeno: Prodej a obchod, Prodavač
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce
Datum práce
Datum práce: 1.11.2019 – 31.12.2020
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

REGATTA-POLSKA s.r.o.-pobočka, Tomasz Folwarczny
+420 606 069 777