Jsi/chceš být lídrem, který má zájem o osobní rozvoj a psychologii úspěchu? Jsi obchodníkem, který kromě obchodních výsledků chce za sebou zanechat i pozitivní stopu ve světě? Je tvým cílem dělat smysluplnou práci, která lidem skutečně pomůže a zlepší jejich život? Pak čti dál.

Jsme flo-in, vzdělávací a konzultační agentura v oblasti Human Resources.

Rosteme a obchodní procesy právě nastavujeme pod vedením Davida Koláře - zakladatele Business Animals, do podoby, která bude škálovatelná a snadno řiditelná. Budeš výhradně obchodně zaměřeným členem, který celý obchod může výrazně ovlivňovat a ladit společně s námi.

Hledáme přímočarého člověka, který bude rozjíždět sale proces a zároveň se aktivně chopí růstu o naše B2B služby v oblasti Business Consultingu.

Náplň práce:

  • prodejní proces probíhá zejména přes video zprávy, e-mail, telefon a konferenční videohovory.
  • administrativa: CRM systém PipeDrive, Google Apps, LinkedIn, Slack. Žádné velké procesy, pokud je společně s tebou nenastavíme :-)
  • pracovní doba: flexibilní, na píchačky si nehrajeme, měříme výsledky
  • Lokalita: Praha

Požadujeme minimálně:

  • Prokazatelnou zkušenost jako obchodník přes 2 roky v B2B segmentu
  • Angličtina na komunikační, psané i mluvené, úrovni

Co oceníme jako výhodu:

  • Pokud jsi prošel syndromem vyhoření a hledáš cestu, jak z této zkušenosti získat maximum pro sebe i své okolí.
  • Obrovskou výhodou ti bude otevřená hlava a neustálá chuť učit se.

Nabízíme:

  • mzda: fixní základ 15.000 CZK + 25% z obratu (při dodržení KPIs a shora neomezeně), předpokládáme spolupráci jako kontraktor na ŽL
  • pracovní doba: flexibilní podle Vašich potřeb
  • koučingový balíček LifeDesign.PRO v hodnotě 35.000 korun v rámci zaškolení
  • místo práce: první týdny/měsíce z prémiového coworkingu v Praze, pak možná odkudkoli
  • databáze kontaktů, moderní obchodních nástroje (CRM, Leonard, useloom atd.)
  • možnost vedení akvizičních worskhopů
  • kariérní růst: možnost ovlivňovat sales proces, marketing a částečně i produkty
  • uvolněná, přátelská atmosféra start-upu

Kariéra u nás - kam můžeš růst:

  • Sales representative -18 obchodů po dobu 6 měsíců >>>>>
  • Business consultant - prodáváš programy + konzultuješ >>>>
  • Business manager - konzultuješ a buduješ svůj vlastní tým >>>>
  • Business partner - buduješ vlastní tým a podílíš se na řízení strategických procesů ve společnosti

Dává ti naše práce smysl? Ozvi se nám! Rádi se s tebou osobně potkáme.

Společnost
Flourish Institute s.r.o.
Adresa
Neumannova 1453/28, Praha – Zbraslav
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 80 000 Kč / měsíc
Benefity: Provize z prodeje, Manažerský motivační program, Sleva na firemní výrobky/služby, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Profesní/osobní kouč, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Personalistika a HR, Prodej a obchod, Vrcholový management, HR konzultant, Obchodní zástupce, Obchodní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Flourish Institute s.r.o., Vojtěch NOVOTNÝ
‭+420792488686‬
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.