ANALYTIK/STATISTIK

Velmi zajímavá práce ve Zlíně!

Baví Vás práce s daty, zajímá Vás problematika mezd, trhu práce, dopravy v ČR?

Pročítáte rádi zajímavé statistiky? Teď je můžete tvořit..... a pokud budete chtít, tak také prezentovat, záleží jen na Vás.

Zlínská společnost, která působí na trhu již 25 let, hledá do svého fajn týmu nového kolegu/kolegyni na pozici Analytika/Statistika

Hledáme právě Vás, pokud je Vás, pokud je pro Vás charakteristické následující

prezentační a komunikační dovednosti
ochota vzdělávat se
iniciativa, svědomitost, trpělivost, přesnost, kreativita
schopnost samostatného uvažování a rozhodování
předpoklady pro týmovou práci

Co vás čeká

poskytování matematické podpory pro mzdová statistická šetření
zpracování pokročilých výběrových a dopočtových metod pro mzdová šetření
aplikace ekonometrických metod v oblasti nejrůznějších statistik
prezentace výsledků statistických šetření

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

vysokoškolské vzdělání matematického směru
praxe nejlépe v oboru ekonomiky práce nebo statistiky
znalost ekonometrických metod výhodou
znalost práce na PC (MS Office, MS SQL, statistické aplikace typu Stata, R)
jazykové znalosti – angličtina pro běžnou denní práci s odbornou literaturou
řidičský průkaz skupiny B

Co vám můžeme nabídnout

motivující mzdu v závislosti na Vašich zkušenostech: pro absolventy ve výši 25.000,-Kč , zkušeným kandidátům nabízíme až 40.000,- Kč
pružnou pracovní dobu
týden dovolené navíc
3 dny sick days
možnost profesního rozvoje
širokou škálu zaměstnaneckých benefitů
zajímavou, tvůrčí práci

Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte se nám ozvat!

Společnost
E2E Partner s.r.o.
Adresa
Zlín
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Finanční analytik, Statistik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.