MÉDEA INTERACTIVE, s.r.o., člen přední komunikační a mediální skupiny MÉDEA GROUP, by ráda rozšířila svůj tým o sympatického kolegu či kolegyni se zájmem o online marketing na pozici:

PPC SPECIALIST

Hledáš novou výzvu?

Do naší online agentury Médea Interactive hledáme PPC specialistu. Možná jsi to právě Ty, kdo rozšíří náš skvělý tým!

Chceš spravovat kampaně nadnárodních společností? Podílet se na tvorbě marketingových strategií? Posouvat hranice svých možností? Máš zkušenosti s PPC kampaněmi v systémech Google Ads, Sklik a Facebook? Analytika webu ti není cizí? Pak máš ty nejlepší předpoklady!

Nabízíme samostatnou a kreativní práci, prostor pro vlastní nápady, profesní růst a seberealizaci, školení a workshopy o novinkách ze světa on-linu, 25 dní dovolené, služební telefon a další benefity. Ale hlavně přátelský kolektiv, který se dokáže bavit i mimo kancelář. ;-)

Co budete dělat:

  • Návrh, přípravu a správu PPC kampaní v systémech Google Ads, Sklik, Facebook
  • Přípravu klíčových slov, reklamních textů, strategií cílení
  • Analýzu dat
  • Reporting
  • Prezentaci výsledků kampaní
  • Komunikaci s klienty

Co požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenosti s PPC kampaněmi a analytikou webu
  • Znalost práce s MS Office (MS Excel, MS PowerPoint)
  • Logické myšlení, analytické schopnosti
  • Komunikativnost, důslednost
  • Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
  • Schopnost týmové i samostatné práce
  • Aktivní znalost AJ na komunikativní úrovni
  • Ochotu čit se novým věcem a dále se rozvíjet

Předchozí zkušenosti z jiných oblastí marketingu (SEO,RTB, správa webu a pod.) jsou výhodou

Co nabízíme:

  • Stabilní zázemí přední mediální agentury
  • Zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci v příjemném kolektivu
  • Mzdu podle kvalifikace a odborných zkušeností
  • Systém firemních benefitů
  • Možnost dalšího rozvoje

Předpokládaný nástup ihned po ukončení výběrového řízení, případně podle dohody.

Pokud Vás zaujala nabídka a splňujete uvedené požadavky, pošlete nám svůj strukturovaný profesní životopis v ČJ s fotografií.
Kontaktovat budeme pouze vybrané uchazeče.

Společnost
MÉDEA GROUP
Adresa
Mikuleckého 1311/8, Praha – Braník
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Konzultant v médiích, reklamě, PR, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Marketingový analytik, Specialista marketingu, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.