Proč právě k nám? Protože NMS je agenturou pro výzkum trhu s nezaměnitelnou atmosférou a duchem. Nic u nás není nemožné! Tvoje nápady, pokud mají hlavu a patu, tu vždy dostanou prostor. A protože taková koncentrace vtipných a inteligentních (a skromných :)) lidí pod jednou střechou se jen tak nenajde. Jsme česká firma, která slaví 20 let na trhu a roste do světa, je nás už přes 50 a máme dva spolumajitele, kteří firmu zakládali – Ondřeje a Honzu. Ideální volba pro ty, kdo preferují jízdu na kole do práce či být bosý/á v kanceláři před korporátním openspacem.

Client Service Specialist - Market Research

Hledáme výzkumníka nebo markeťáka tělem i duší, kterého nerozhodí dynamická práce, chce se naučit hromadu nových a zajímavých věcí a přitom být schopen/schopna řídit vlastní projekty a zpracovávat nabídky - zatím Tě to zaujalo? Tak super! Toto vše nabízíme v jednom samostatném týmu, ve výzkumné agentuře, která z Prahy řídí evropský i asijský byznys. Pracujeme pro TOP značky ve svém oboru jako je O2, T-Mobile, Tesco, Škoda Auto, EON, Raifka nebo Komerčka a spousta dalších. A co je nejdůležitější: to, co děláme, má opravdu dopad do každodenního života.

Co bys měl/a umět?

 • Orientovat se ve výzkumu trhu a vědět, co je jeho podstatou a co obnáší, ideálně rozumět dotazníku, vědět co to je fokuska a mít spoustu nápadů jak pracovat se zákaznickými komunitami.
 • Být týmový hráč, protože mezilidské vztahy jsou u nás na prvním místě.
 • Umět česky i anglicky - mezinárodní výzkumy zpracováváme v angličtině.
 • Nebát se samostatně vést projekty a komunikovat s klientem.
 • Výborně zvládat PowerPoint a Excel, být milovník kreativního znázorňování doporučení a výsledků výzkumu.
 • Ideálně VŠ titul ze sociologie, psychologie, marketingu, antropologie a příbuzných oborů.

Co Tě u nás čeká?

 • Samostatné vedení projektů od jeho domluvení a nastavení s klientem, realizaci ve spolupráci s ostatními odděleními firmy až po analýzu dat, vytváření průběžných i závěrečných zpráv a prezentací i doporučení pro klienty.
 • Psaní závěrečných zpráv a hledání insightů, tvorba prezentací, schůzky se zákazníky.
 • Aktivní komunikace při přípravě s kolegy napříč odděleními.
 • Spousta učení, protože v našem DNA je růst a snaha dokázat i z tak malého města jako je Praha, dělat globální projekty.


Co na oplátku nabízíme my?

 • Neformální tým a příjemné pracovní prostředí.
 • Nejnovější trendy a postupy v oblasti výzkumu, možnost rozvoje a práce na projektech daleko za hranicemi státu i všedních dnů.
 • Zajímavé ohodnocení v závislosti na vlastním výkonu a nasazení.
 • Další firemní benefity (sickdays, dovolená navíc, telefon, notebook, stravenky, jóga u nás v domě, kurzy angličtiny).
 • Pracoviště blízko Anděla.

Neváhej a ozvi se nám, pošli nám své CV a případně připoj i pár vět, proč u nás chceš pracovat.

Už teď se těším!

Petra


Informace o pozici

Společnost
NMS Market Research s.r.o.
Adresa
U Nikolajky 1070/13, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Věda a výzkum, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Marketingový analytik, Project Manager, Marketingový výzkum, Product Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Trainee programy, pozice je vhodná i pro absolventy.


NMS Market Research s.r.o., Petra Jarošová