Jsme středně velká tiskárna specializující se na výrobu tiskovin v malých nákladech, zejména reklamních tiskovin, knih, manuálů, letáků, samolepek, obalů, pozvánek, prezentací, plakátů, cedulí, plachet, rollupů atd.
Více najdete na www.carter.cz.

Produkční a technolog v tiskárně

Hledáme zkušené produkční a technology do tiskárny v Lounech, kteří budou zadávat zakázky do výroby.
Pracovní místo je vhodné pro komunikativní zkušené technology nebo produkční z tiskáren, firem nebo reklamních agentur.

Co budete dělat

- zpracovávat přijaté objednávky
- připravovat zakázky do výroby
- objednávat kooperace
- expedovat zakázky

Co očekáváme, že máte

- znalost tiskových technologií a problematiky tisku
- organizační schopnosti
- komunikační schopnosti
- praxe v oboru
- přesnost, rychlost, spolehlivost
- schopnost pracovat na více úkolech najednou
- pracovat rychle s počítačem
- nadšení a chuť pracovat
- vůli dotahovat věci do konce
- věci pod kontrolou

Co nabízíme za dobře odvedenou práci

- dobré finanční ohodnocení za dobře odvedenou práci
- spolehlivý zaměstnavatel
- mladý a pohodový kolektiv
- moderní technologie

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis. Vybrané uchazeče budeme kontaktovat s pozvánkou k osobnímu pohovoru.

Společnost
Bontia Carter
Adresa
Myslbekova 2383, Louny
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 35 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Média, reklama a PR, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Výroba a průmysl, Produkční, Tiskař, DTP operátor, Plánovač výroby, Technolog výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Carter Reproplus, Personální oddělení