Naše firma Blackboard usnadňuje lidem vzdělávání po celém světě, přečíst si o nás můžete na https://www.blackboard.com

Jako menší pobočka této mezinárodní firmy spojujeme výhody obou světů: neformální lokální atmosféru a odpovídající ohodnocení se zázemím a stabilitou úspěšné globální firmy.

Nečekejte žádné složité a dlouhé přijímací řízení, či náročné pohovory se záludnými kvízy. Přijďte se seznámit s prostředím a týmem, ve kterém budete pracovat.

UI Software Engineer – Analytics

Zajímá tě práce s Big Data v cloudu? Chceš se podílet na vývoji analytických řešení nad největším vzdělávacím datasetem na světě?


Do našeho týmu hledáme kolegyni či kolegu sdílející vášeň pro řešení výzev a chutí se učit. Náš tým je zodpovědný za návrh a vývoj analytických řešení. Využíváme data napříč širokým spektrem produktů spojených s problematikou vzdělávání.


Připoj se k nám a staň se součástí světově největší společnosti v oboru vzdělávacích technologií. S našimi produkty pracuje téměř 20 tisíc institucí a denně je používají miliony uživatelů.

Na jakém projektu aktuálně pracujeme?

V současnosti pracujeme na frontedové aplikaci Predict pro zobrazování predikcí úspěšnosti studentů v předmětech na vysokých školách. Predict UI usnadňuje identifikaci studentů u kterých může v budoucnu dojít k problému při studiu. Tyto informace využívají studijní poradci, kteří mohou studenty kontaktovat a pomoci jim. Slouží také profesorům, kteří mají přehled o jejich studijních skupinách. V neposlední řadě i studentům, kteří mají přehled o svém studiu a srovnání s ostatními studenty. Aplikace je zpřístupněna skrze REST API a AngularJS.


Dále probíhá vývoj nového produktu Blackboard Data, jehož součástí je vývoj nástrojů pro sběr dat napříč produkty v rámci naší SaaS EdTech platformy. Ta zahrnuje cloudové implementace aplikací Learn, Open LMS, Collaborate, Safe Assign a Ally. Data jsou následně zpracovávána a ukládána v doménově orientovaném kanonickém modelu, který je zpřístupněn skrze REST API, React UI, integraci s nástroji business intelligence či přímým přístupem k datům.


S čím se každý den potýkáme?


• Vývoj a debugování responsivních a adaptivních webových aplikací
• Podpora frontedových aplikací pro platformy Windows, Mac, Linux, Mobile
• UI testování pomocí frameworků
• Úprava stávajících systémů,
• Podpora Continuous Delivery life cycle
• Automatizace procesů
• Bezpečnost dat


Co k tomu používáme?


• Javascript, AngularJS, React, HTML5, CSS3
• REST API a jeho definice ve Swaggeru
• Selenium, Golem pro automatické testování
• Snowflake - datový sklad v cloudu
• AWS - od databází po serverless řešení
• GIT, Bitbucket, Jenkins, Apache Airflow, Flyway
• Windows / macOS - vybereš si!
• Eclipse / IntelliJ IDEA / NetBeans / Atom / Notepad++ / Vi / ... je to na tobě!

Co od tebe očekáváme?


Důležitá je chuť se učit, zajímat se, vzdělávat se … něco neznáš? Tím líp! Máš možnost se to u nás naučit. Jedná se o juniorní pozici, takže bys už měl mít základní zkušenosti s vývojem frontendových aplikací. Teď se určitě ptáš, jestli máš dostatečné zkušenosti … tak to nech na nás a neboj se přihlásit!
Co ti nabízíme?


Máme příjemné kanceláře vedle parku Lužánky u zastávky Pionýrská. V našem týmu panuje rodinná atmosféra a jsme otevření novým myšlenkám a nápadům. Do všeho tě zaškolíme a budeme tě podporovat v dalším vzdělávání (máme např. LinkedIn Learning). Budeš mít také příležitost komunikovat s kolegy po celém světě.

Benefity


Máme stravenky, ovoce a zeleninu, nápoje všeho druhu, týden dovolené navíc, plně hrazené multisport karty, lekce angličtiny v pracovní době, příspěvek na penzijko, kolektivní životní pojištění, parkování v areálu, zázemí pro cyklisty ...
https://www.youtube.com/watch?v=lJ_s0oIPeSo


Informace o pozici

Společnost
Blackboard Czech s.r.o.
Adresa
Kotlářská 989/51a, Brno – Veveří
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Blackboard Czech s.r.o., Veronika Ďuranová
+420 605 250 586
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.