CreaSoft, s.r.o.

Databázista

Hledá se databázista

Jsme přátelská malá česká firma, která poskytuje komplexní softwarová řešení. Vyvíjíme a provozujeme vlastní unikátní softwarové produkty pro obchodníky renomovaných finančních institucí a zprostředkovatelských firem. Naši programátoři, analytici, IT specialisté a odborníci na zprostředkování finančních produktů tvoří příjemný tým s upřímnými vztahy, který řeší vše společně tak, abychom naplnili potřeby našich zákazníků.

Na čem u nás budeš pracovat?

Budeš jeden ze (zatím) dvou databázových specialistů a proto to chce trochu samostatnost. Nicméně, vše řešíme vždy v týmu, který obsahuje programátory, analytiky a produkťáky. Ty v něm budeš zodpovědný za:

- upravování a vytváření procedur a funkcí,
- optimalizaci databázových objektů,
- vyhledávání dat a vytváření dotazů v databázích,
- programování v MS SQL,
- aktualizaci technického designu,
- opravu chyb.

S kým budeš spolupracovat?

Hynek Svatoš, šéf vývojářů:

Naše produkty stojí na databázích. Proto je pro mně zásadní kvalita týmu, ve kterém jsou C# programátoři a databázisté. Řešíme náročné požadavky od zákazníků, ale začali jsme makat i na databázovém refaktoringu, ladíme standardy. Ideální je pro mně středně zkušený inovativní člověk, který umí SQL.

Budeš se s námi na základě zadání vytvářet procedury a funkce, vytvářet a optimalizovat databázové objekty, vyhledávat data v databázích a vytvářet dotazy.

Honza Vondrus, šéf klientské podpory:

Databázisté jsou pro hladkou spolupráci mezi vývojem a podporou extrémně důležití. Jsme tu proto, abychom vyřešili požadavky klientů na změny a konfiguraci a proto společně s vývojáři hodně řešíme design databází, optimalizace, požadavky klientů. Potřebujeme někoho, kdo umí myslet samostatně a analyticky, má smysl pro detail a preciznost a rychle chápe. Důležitá je orientace v MS SQL databázích, abys byl/a schopný/á dohledat vazby mezi jednotlivými tabulkami a dalšími objekty v databázi.

Zatím jsme pouze na českém trhu a proto potřebujeme 100 % plynulou češtinu.

Pokud tě zajímá víc, ozvi se Kláře a potkáme se.


Informace o pozici

Společnost
CreaSoft,s.r.o.
Adresa
U libeňského pivovaru 63/2, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Bakalářské
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Databázový specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení, ostatní.


CreaSoft,s.r.o., Klára Trávníčková
731 134 984