Jsme personálně poradenská společnost zaměřená na Executive search,poradenství v oblasti HR na management a Top pozice. Spolupracujeme s významnými tuzemskými i zahraničními klienty, kterým zajišťujeme komplexní, na míru šitý personální servis. Stavíme na dlouhodobém partnerství jak s klienty - obchodními partnery, tak s kandidáty.

Marketing/Trade Marketing Manager pro ČR/SR

Pro našeho klienta, úspěšnou mezinárodní firmu působící v oblasti FMCG, hledáme vhodného kandidáta na pozici Marketing/Trade Marketing Manager.

Náplň práce:

  • Řízení marketingu/trade marketingu v úzké spolupráci s vedením společnosti
  • Implementace Brand strategie napříč trhem ČR a SR
  • Plánování, realizace a vyhodnocování TM aktivit v obou státech, řízení efektivity
  • Analýza dat (např. AC Nielsen, GFK apod.)
  • Řízení mezinárodních projektů - koordinace, příprava podkladů
  • Příprava ročních plánů a doporučení v oblasti category managementu pro KA
  • Komunikace s centrálou mateřské společnosti
  • Kontrola obalů jednotlivých produktů podle pravidel EU a zákonů ČR/SR
  • Vytváření prezentací v ČJ/SJ a AJ

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání a dlouhodobá praxe v oboru
  • Zkušenosti alespoň 3 roky v oblasti Marketing/Trade Marketing - FMCG
  • Znalost kategorie nealkoholických nápojů výhodou
  • Ochota se dále vzdělávat
  • Odpovídající míra kreativity, analytické a organizační schopnosti
  • Samostatnost, flexibilita, ochota cestovat
  • Pokročilá znalost MS Office (SAP výhodou)
  • Plynulá znalost angličtiny
  • Řidičský průkaz

Nabízíme:

  • Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
  • Známé a zavedené značky
  • Perspektivní zaměstnání
  • Možnost účasti na mezinárodních strategických jednáních

Lokalita: Praha 8

Nástup: Ihned/dle dohody

Společnost
BILLANC PARTNERS ČR, s.r.o.
Adresa
okres Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Čeština (Výborná)
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Personální agentura