Pořadatel prestižních veletrhů a výstav v Praze a Brně hledá nového kolegu/kolegyni.

Náplň práce:

Příprava a organizace veletrhu
Péče o stávající klienty a akvizice nových
Samostatná obchodní jednání
Komunikace s mediálními a odbornými partnery veletrhu
Marketingová a produkční činnost

Očekáváme:

VŠ nebo SŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
Min. 3 roky praxe v obchodní činnosti
Znalost angličtiny umožňující obchodní jednání, další jazyk výhodou
Dobré komunikační a organizační schopnosti, proklientský přístup
Samostatnost, spolehlivost, příjemné vystupování
Týmová spolupráce na přípravách veletrhu
Uživatelská znalost práce na PC – praxe s MS Office

Nabízíme:

Zázemí tradiční české společnosti s 26-ti letou tradicí
Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
Možnost pracovního rozvoje a seberealizace
Motivující mzdové ohodnocení
5 týdnů dovolené, služební telefon, individuální benefity dle výsledků

Termín nástupu: září 2019

Společnost
Terinvest, spol. s r. o.
Adresa
Bruselská 266/14, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Account Manager, Brand manager, Project Manager, Specialista marketingu, Key Account Manager, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel