Pracovní náplň:

•Vytváření a revize grafických podkladů
•Schvalování a kontrola nových tiskovin
•Zajišťování překladů dodatečných jazyků a objednávání tiskovin u dodavatelů
•Aktivní spolupráce na projektech
•Zastupování ostatních pracovníků v dané oblasti

Požadujeme:

•SŠ technického směru
•Pokročilá znalost MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)
•Alespoň částečná znalost Adobe InDesign a Illustrator
•Středně pokročilá znalost anglického jazyka
•Pečlivost a zodpovědnost při práci s daty
•Schopnost a ochota pracovat v týmu

Nabízíme:

•Smysluplnou práci v oboru výroby lékařských prostředků
•Zázemí silné stabilní nadnárodní společnosti
•Prostor pro inovativní myšlenky a jejich realizaci
•Možnost profesního rozvoje a růstu
•Systém zaměstnaneckých výhod
•Pravidelné akce pro zaměstnance

ARROW International CR, a.s., odštěpný závod Žďár nad Sázavou
Adresa
Jamská 2359/47, Žďár nad Sázavou – Žďár nad Sázavou 1
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Administrativa
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

ARROW International CR, a.s., odštěpný závod Žďár nad Sázavou, Darina Hemzová
566 510 410