Asistentka /administrativní pracovnice/

Dlouholetá firma v technickém oboru se sídlem v Praze 4-Krč příjme v rámci nárůstu administrativní agendy do hlavního pracovního poměru další pracovnici do pozice:

***asistentka /administrativní pracovnice/***

Požadavky:

*SŠ-maturita

*perfektní znalost českého jazyka slovem písmem

*pravidelná pracovní doba:7.30-16.00(v pátek kratší pracovní doba)

*ŘPB

*perfektní znalost Word a Excel

*znalost fakturace,znalost pokladny,

*znalost administrativního chodu firmy

* znalost vydávání peněz na nákup materiálu, nafty,apod.

Pracovní náplň:

*Zvedání hlavního telefonu firmy

*Ovládání hlavního emailu firmy (outlook)

*Správa pokladny a firemního účtu (platba poplatků, správa financí)

*Platba faktur

*Vystavování faktur (odesílání poštou, emailem), kontrola zaplacení na účtu

*texty, objednávky, požadavky, rozesílání seznamů zaměstnanců, výpisy účtu, …)

*objednání školení,

* správa klíčů od aut, technických průkazů

* ohlídání propadnutí certifikátů,

* certifikace revizních techniků…..

*výpomoc v pracovní činnosti jednatele

* komunikace se zákazníkem,

*odeslání vytvořených nabídek, objednávek….)

*Pošta- příjem, odeslání

*Komunikace s účetní

Nabídka:

Nástupní btto plat : 28.000 Kč

*Po zaškolení a dobrých pracovních výsledcích platový postup

*Odměny

Své životopisy nám prosím posílejte buď přes tlačítko ODPOVĚDĚT, které je na konci této inzerce,nebo info o mailové adrese a pracovní pozici vám poskytneme na tel.: 602-640076

V případě, že nebudeme do 7 pracovních dnů reagovat na vámi zaslaný životopis, byla daná přednost uchazečům, kteří svým pracovním profilem lépe splňovali požadavky na danou pozici

Společnost
KOREKT PRAHA
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Administrativní pracovník, Asistentka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura