Hlavní náplň práce:

  • seznámení s platformou OutSystems pod vedením našich zkušených kolegů
  • vývoj a přizpůsobení platformy a její integrace s okolními systémy
  • implementace řešení u významných klientů a partnerů
  • zapojení do dalších činností na projektu: spolupráce na pre-sales aktivitách, analýza požadavků a zefektivnění procesů, konzultace u klienta

K této práci budete potřebovat:

  • velmi dobrou znalost OOP, JavaScript, HTML, CSS a SQL
  • analytické myšlení, zkušenost s UML
  • výhodou je zkušenost s Enterprise Architect, MS technologiemi a návrhem SW architektury
  • zájem o front-end a web development
  • velmi dobré prezentační schopnosti
  • aktivní znalost angličtiny

Proč právě AspectWorks:

  • možnost být součástí prvního OutSystems týmu v ČR!
  • individuální kariérní růst
  • odborná školení, workshopy a certifikace
  • přátelské a neformální pracovní prostředí
  • flexibilní pracovní doba, home-office
  • účast na konferencích a odborných setkáních
  • BYOD
  • balíček skvělých benefitů: Multisport karta, Cafeteria program, stravenky, penzijní a životní pojištění, teambuildingy, rodinné vstupenky do pražské ZOO nebo plzeňské Techmanie, občerstvení na pracovišti apod.
  • 25 dní dovolené, 2x sick-day

Společnost
AspectWorks, s.r.o.
Adresa
Türkova 2319/5b, Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost delšího neplaceného volna, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.