Jsme rodinná firma s 24 letou tradicí, která neustále rozvíjí nové příležitosti. Zaměstnáváme přes 100 lidí a sázíme na dobré služby a solidní jednání. Zabýváme se opatřeními vedoucími k úsporám energie. Od roku 1995 jsme zrevitalizovali více než 650 bytových domů, zateplili více než 22.000 rodinných domů, pomohli jsme desítkám měst a obcí. V roce 2012 jsme založili divizi IP INVEST, stavíme nové bytové domy v centru Prahy.

Team leader

Jsi obchodník a chceš se ve své kariéře posunout o kus dál?

Máš zkušenosti, o které se chceš podělit se svým novým týmem?

Chceš být pánem svého času i pánem výše svého výdělku?

Jdeme na věci jinak, budujeme vztahy na důvěře a kvalitních službách. Jsme zvyklí pracovat v pozitivní a tvůrčí atmosféře týmového přístupu.

Náplň práce:

  • vedení týmu obchodníků k těm nejlepším výsledkům
  • vlastní obchodní činnost

Požadujeme:

  • zkušenost s D2D prodejem
  • zkušenost s vedením týmu obchodníků v oblasti přímého prodeje minimálně 2 roky
  • ochotu jít příkladem v praxi
  • velmi dobrou úroveň vystupování
  • samostatnost, spolehlivost

Nabízíme:

  • možnost nadstandardních výdělků
  • kvalitní zaškolení a následnou podporu
  • možnost ovlivnit si výši svého výdělku (nemáme horní hranici výdělku)
  • vlastní organizace pracovní doby

Podívej se na náš web, kde najdeš více informací o tom, jak pracujeme: www.praceproipecka.cz

Společnost
IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o.
Adresa
Jihomoravský kraj
Olomoucký kraj
Středočeský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Obchodní zástupce, Regionalní obchodní manažer, Manažer prodejního týmu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel