personální agentura pro oblast farmacie a zdravotnictví hledá vhodné kandidáty na pozici

Office Asistentka ve farmaceutické společnosti

Pro našeho klienta, významnou farmaceutickou společnost hledáme kolegyni na pozici asistentky, která zajišťuje bezproblémový chod kanceláře, poskytuje asistenci General managerovi a pomáhá obchodnímu týmu a distribuci.

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za komplexní chod kanceláře – (objednávání vybavení, evidence pošty, komunikace se správou budovy, dodavateli)
  • Kontaktní osoba pro správu vozového parku
  • Komunikace s externím IT – zajištění pracovních pomůcek pro zaměstnance a jejich evidence
  • Zpracování objednávek pro logistiku/ distribuci
  • Zpracování objednávek a evidence faktur
  • Asistence General Managerovi – vedení agendy, vyúčtování, ad hoc úkoly
  • Podpora obchodního týmu – zadávání dat do interního systému, zajištění registrací, příprava materiálů pro obchodní reprezentanty
  • Příprava firemních akcí
  • Administrativní ad hoc úkoly

Požadujeme:

  • Zkušenosti s office managementem, správou vozového parku
  • Znalost farmaceutického trhu výhodou
  • Min. SŠ vzdělání
  • Pokročilý uživatel PC, MS Office
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • příjemné vystupování, proaktivitu, zodpovědnost a preciznost

Nabízíme:

  • Příjemné pracovní prostředí v menším kolektivu, možnost seberealizace
  • Zázemí zahraniční společnosti
  • Motivující platové ohodnocení
  • Možnost seberealizace a dalšího rozvoje
  • Firemní benefity (notebook, telefon, 25 dní dovolené, sick days, stravenky, flexibilní prac.doba, atd.)

Pokud Vás nabídka zaujala, prosím zašlete svoje CV doplněné fotografií, s vybranými kanidáty se setkáme na osobním pohovoru.

Společnost
Androsa, s.r.o.
Adresa
Jihlavská 1558/21, Praha – Michle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Farmacie, Administrativní pracovník, Asistentka, Office Manager, Specialista marketingu, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Androsa, s.r.o., Barbora Murasova