Nathan Peterson International s.r.o. je personálně poradenská společnost, zaměřující se na přímé vyhledávání a výběr zaměstnanců, personální a psychologické konzultace.

Poskytujeme široké portfolio služeb pro firemní klienty, od velkých korporací po střední a malé společnosti.

Naše práce se vyznačuje flexibilním přístupem k individuálním požadavkům klientů i kandidátů s důrazem na vysokou kvalitu služeb.

Obchodní ředitel

Pro našeho klienta, předního automobilového dealera, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodní ředitel.

Náplň práce:

  • Vytváření nové strategie, vedení projektů, optimalizace obchodních procesů
  • Analýza a vyhodnocení efektivních postupů při prodeji
  • Správa obchodního rozpočtu
  • Sledování trhu a plánování nových akcí
  • Reprezentace společnosti na obchodních jednáních
  • Řízení a koordinace prodeje a následný rozvoj týmu k dosažení stanovených cílů
  • Dohled a kontrola obchodních manažerů
  • Reporting

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Prokazatelná zkušenost z automobilového průmyslu podmínkou – dealer, importér
  • 4 a více let na obdobné pozici
  • Velmi dobrá znalost AJ
  • Zkušenost s vedením lidí
  • Strategický a analytický přístup
  • Výborné prezentační schopnosti
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Samostatná a zodpovědná práce s možností odborné profesní seberealizace
  • Možnost podílet se na tvorbě strategie a dlouhodobě rozvíjet obchod ve stabilní moderní společnosti
  • Příležitost se potkat se zajímavými projekty a lidmi
  • Reprezentativní zázemí
  • Partnerský přístup a podpora vedení
  • 5 týdnů dovolené, sick days, firemní eventy
  • MultiSport karta
  • Možnost profesního a osobního rozvoje
  • Motivující finanční ohodnocení a široký systém zaměstnaneckých benefitů

Společnost
Nathan Peterson International s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Výborná)
Zařazeno: Prodej a obchod, Vrcholový management, Auto - moto, Obchodní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura