Pro významnou společnost z oblasti elektrotechniky a techniky (IT, AV..) obsazujeme pozici IT specialisty, který se bude věnovat technické podpoře, poradenství a servisu v oblasti serverů a sítí ve firmách, které využívají SW a HW řešení firmy. Pozice je vhodná i pro juniornější kandidáty.

Požadujeme:

- SŠ, VŠ vzdělání. elektro, IT, informatika

- pracovní zkušenost v oblasti sítí a serverů

- znalost konfigurace síťových prvků, operačních systémů

- znalost síťových řešení CISCO výhodou

- vyhláška 50 § 5

- základní znalost virtualizačního prostředí (VMware) výhodou

- AJ- technická ( manuály, emailová komunikace s dodavateli)

- samostatnost, zodpovědnost, ochotu a pozitivní nastavení

- ŘP.Sk. B

Pracovní náplň:

- práce na různých zakázkách u zákazníků ( firmy)

- příprava řešení, návrhy struktury, instalace, integrace prvků

- spolupráce na serverových řešení zakázek ( AV projekty)

- servis a podpora nainstalovaných zařízení u zákazníků, jejich proškolení

- odborná podpora servisních a instalačních techniků, kolegů

- spolupráce na testování nových produktů

- práce v terénu u zákazníků dle potřeby, velká část vzdálená správa

Nabízíme:

- zajímavou, samostatnou pozici ve stabilní , středně velké společnosti

- odborné a produktové zaškolení, možnost dalšího vzdělávání

- možnost pracovat s nejnovějšími technologiemi AV, IT

- motivující finanční ohodnocení, řadu benefitů, časovou flexibilitu

- auto, mobil, notebook

- nástup možný dohodou / ihned

V případě vašeho zájmu uvítáme vaše CV.

Společnost
OPENN s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, 13. plat
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, SW architekt, Elektroinženýr, IT konzultant, Správce operačních systémů a sítí, Správce aplikačního SW, Technik HW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.