RE/MAX Česká republika je součástí největší realitní sítě světa s působností v 70 zemích s více než 6800 kancelářemi a 121.000 makléři. RE/MAX je jedinou realitní společností, zařazenou do knihy Howarda Rothmana „50 společností, které změnily svět“. Silná značka RE/MAX, vynikající reputace společnosti a unikátní koncepce lákají ke spolupráci nejzkušenější a nejproduktivnější makléře na trhu.

Realitní makléř pro Benešovsko, Prahu-východ a Prahu-západ

KDO VŮBEC JSME ?

Jsme RE/MAX. To znamená, že nás baví realitní obchod, bereme ho opravdu vážně a děláme ho s nadšením. V Benešově již od roku 2010.

CO HLEDÁTE VY ?

Změnu? Nový impuls? Práci, kde budete pánem či paní svého času? Takovou, kde strop vašeho výdělku bude skutečně záviset na vašem výkonu a ne na tabulkách a korporátních pravidlech? Míru osobní svobody a nezávislosti, kterou si určíte sami? Pak jste u nás správně.

NASKOČTE DO ROZJETÉHO VLAKU

Využijte již nastavených a prověřených procesů, školení, systému RE/MAX. To vše pro vaše jednodušší, pohodlnější a efektivní podnikání v realitách. A protože se člověk realitním makléřem nerodí, ale stává, vždy se budete mít na koho obrátit. Budete zkrátka podnikat pro sebe, ale ne sami.

KOHO HLEDÁME MY ?

Jednoduše "parťáky do byznysu". Pokud rádi komunikujete s lidmi, baví vás pořád něco domlouvat, organizovat a plánovat, jste náš člověk. My vám za to slíbíme, že nezažijete nudu, stereotyp a každý měsíc stejný výdělek, i když makáte sebevíc.

CO MŮŽETE ČEKAT OD OSOBNÍ SCHŮZKY ?

Za prvé si vychutnáte naši skvělou kávu :-) A při ní se pobavíme o životě, práci, o vašich plánech, snech a představách. Dozvíte se, jak to opravdu funguje v realitním obchodě. Určitě před vámi nebudeme stavět vzdušné zámky. Zjistíte, jak vám vzdělávání a školení RE/MAX Akademie pomohou stát se opravdovým realitním profesionálem. A samozřejmě dostanete odpovědi na všechny své otázky.

Těšíme se na osobní schůzku s vámi.


Informace o pozici

Společnost
Drive Partners s.r.o.
Adresa
Tyršova 194, Benešov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 60 000 – 120 000 Kč / měsíc
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Children-friendly office, Účast na zahraničních konferencích, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Account Manager, Obchodní zástupce, Realitní makléř
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.