Společnost GARTAL je na trhu od roku 2002. Věnujeme velkou pozornost kvalitě provedených prací a uvědomujeme si jedinečnost a individualitu každého klienta či obchodního partnera.

Hlavní náplní našich aktivit v současné době je developerská a investiční činnost v oblasti rezidenčních a komerčních nemovitostí. V letošním roce jsme založili stavební divizi a sestavujeme nový tým pro stavební realizaci primárně vlastních developerských projektů.

Do našeho týmu hledáme sebejistého, ambiciózního, vytrvalého a zkušeného kandidáta na pozici PŘÍPRAVÁŘ/ROZPOČTÁŘ

V naši firmě podporujeme každého, kdo chce být jedničkou ve svém oboru. Loajalitu a souznění s firmou umíme ocenit.

Náplň práce

technická a ekonomická příprava staveb
příprava a kontrola výkazu výměr
tvorba rozpočtu během všech fazí projektů
tvorba cenových nabídek dle projektové dokumentace a rozpočtů
poptání zhotovitelů, analýza nabídek a obj. materiálů, soupis materiálů, nastavení objemu dodání materiálů
kontrola návrhu technického řešení zakázek
zpracování odhadu investičních nákladů zakázek
komunikace se subdodavateli
kalkulace změn během výstavby na základě údajů od stavbyvedoucích a mistrů

Požadujeme

dokončené SŠ/VŠ, stavební obor
ŘP sk. B
znalost PC Word, Excel (tabulky, grafy, % atd)
kompetentní čtení projektové dokumentace, výkresů, rozpočtu stavby
technické myšlení a smysl pro detail
důslednost, zodpovědnost, analytické a logické myšlení
časová flexibilita

Je výhodou

praxe na obdobné pozici
kontakty a zkušenosti s dodavateli a poskytovateli služeb
znalost rozpočtářských programů

Nabízíme

práce na ŽL nebo HPP
dlouhodobá spolupráce se stabilní českou společností (na trhu od roku 2002)
přátelský a pracovitý tým, kde komunikace je základ
platební ohodnocení odpovídající kvalifikaci a zkušenostem, roční bonus
podpora, individuální coaching a mentoring
notebook, mobilní telefon i pro soukromé účely
mimopracovní firemní a teambuildingové akce

sick days

narozeninový den
dny dovolené navíc
karta Multisport

výuka cizích jazyků

Nástup hned / dle dohody

Do výběrového řízení zařádíme kandidáty, kteří dodávají aktuální CV a Motivační dopis v českém jazyce. Vhodné kandidáty budeme kontaktovat telefonicky a pozveme na krátký osobní rozhovor do naší společnosti se sídlem Karlíně.

Společnost
GARTAL Management a.s.
Adresa
Pobřežní 667/78, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá) nebo Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 45 000 – 65 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost studijního volna, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Nákup, Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Nákupčí, Project Manager, Přípravář, Rozpočtář/kalkulant, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

GARTAL Management a.s., Mgr. Ina Susha