iOS developer/konzultant – Smart Home

Pro našeho klienta, nadnárodní telco společnost, hledáme iOS developera/konzultanta.

Náplň práce:

*Vývoj mobilní aplikace pro Smart Box včetně řešení oblasti Smart Home (chování, pravidla, integrace nových senzorů).

*Vedle aplikace Smart Box se budete podílet i na strategickém projektu hlavní mobilní aplikace pro všechny naše zákazníky.

*E2E vývoj v úzkém týmu doplňují nástroje jako GitHub, Instabug apod.

Požadujeme:

*Prokazatelnou velmi dobrou znalost vývoje Android aplikací

*Znalost: Swift, Git, CI,

*Reactive programming, MVVM architecture, Core Data

Nabízíme:

*Benefity na základě Vašich požadavků

*Možnost vzdělávání a kariérního postupu.

*Velmi zajímavé finanční ohodnocení.

Společnost
acantha, s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 50 000 – 100 000 Kč / měsíc
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.