PERASPERAgroup je boutique executive search kancelář s dlouholetým působením na trhu. Jsme specialisté na vyhledávání expertů a talentů v různých segmentech ekonomiky.

ABSOLVENT V OBORU STROJÍRENSTVÍ

Jste absolventem oboru strojírenství a chcete ukázat co ve vás vězí? Chcete mít kreativní práci, u které budete tvořit zajímavé projekty a řešit složité technické otázky? Děsíte se velkých výrobních kolosů a raději byste pracovali v menším rodinném podniku?

Pro našeho významného klienta - ryze českou strojírenskou společnost hledáme perspektivní ABSOLVENTY V OBORU STROJÍRENSTVÍ:

Detailní popis pozice

- zjištění požadavků od zákazníka a vymyšlení technického řešení
- návrh projektu a stanovení technických specifikací
- objednání dílů k výrobě a dohled nad realizací zakázky
- otestování projektu a následné předání zákazníkovi

Požadujeme

- ideálně VŠ vzdělání v oboru strojírenství, ale dáme příležitost i šikovným středoškolákům
- znalost CAD programů (AutoCAD, SolidWorks, Autodesk Inventor)
- ochotu ponořit se do studia specializovaného oboru
- tvořivost, pečlivost a vytrvalost - protože ty jsou pro tuto práci nejdůležitější

Nabízíme

- pracovní příležitost i pro čerstvé absolventy - vše vás naučíme
- práci na zajímavých, komplexních projektech. u kterých se nudit nebudete
- zázemí ryze české firmy, kde si šéfové pamatují jméno Vaše i Vašich dětí
- přátelské a pohodové kolegy

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat - tel.: 702 143 288

Společnost
PERASPERA group
Adresa
Ústecký kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 25 000 – 45 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Project Manager, Průmyslový designer, Konstruktér, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

PERASPERA group, Zuzana Hejkrlíková
702 143 288