Pro společnost Renturi s.r.o., která patří mezi leadery na trhu pracovně lékařských služeb hledáme novou posilu do mladého rozrůstajícího se týmu. Společnost se zaměřuje na hledání inovativních služeb dle aktuálních trendů.

Produktový a rozvojový manažer

Pokud rád/a vyhledáváte nové příležitosti a potenciál pro růst firmy, projekty Vás baví a chtěl/a byste se v tomto oboru i nadále rozvíjet, pak jste náš člověk. Nepotřebujete dlouholetou zkušenost z obchodu, ale především kreativní mysl otevřenou novým příležitostem.

Co bude Vaším úkolem:

  • práce na rozvojových, inovačních projektech v oblasti zdravotnictví v mladém, multifunkčním týmu
  • implementace nových trendů, metod a technologií
  • analýza trhů a konkurence, aktivní hledání nových business příležitostí
  • participovat při vstupu na zahraniční trhy - konkrétně v první fázi německý trh
  • mapovat potřeby zákazníků, pomáhat vymýšlet řešení na míru
  • tvořit finanční strategii inovačních projektů
  • rozvoj obchodního a provozního modelu
  • zpracovávat podklady a reporty pro rozhodnutí vedení společnosti

Hledáme právě Vás, pokud:

  • si myslíte, že práce v oblasti rozvoje pracovně lékařských služeb Vám bude blízká nebo už máte v tomto oboru zkušenost
  • jste vizionář a umíte své vize přetvářet do reálných projektů
  • vidíte business příležitost i tam, kde jiní ne
  • máte skvělé komunikační schopnostmi a dokážete i složité koncepty vyjádřit tak, aby byly srozumitelné i pro naprostého laika
  • jste cílevědomý, energický, umíte dotahovat věci do konce
  • bude se Vám hodit analytické myšlení
  • min. SŠ vzdělání, výhodou vysokoškolské ekonomické vzdělání
  • anglický nebo německý jazyk na úrovni minimálně B2

Tomu nejlepšímu z Vás nabídneme:

  • finanční ohodnocení 60.000 - 100.000 Kč + motivační bonusy za dobře odvedenou práci
  • samozřejmostí je služební automobil i k soukromým účelům
  • služební notebook a mobilní telefon
  • možnost jednat přímo s vedením a podílet se na strategii společnost
  • mladý a kreativní tým

Pokud Vás tato pozice zaujala, budu ráda, když mi pošlete životopis a já se Vám ozvu k domluvení si schůzky.

Společnost
TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Pokročilá) nebo Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 60 000 – 100 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Prodej a obchod, Vrcholový management, Zákaznický servis, Obchodní ředitel/manažer, Key Account Manager, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura

TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s., Lucie Křesťanová