Pro společnost Renturi s.r.o., která je významnou společností na trhu pracovně lékařských služeb hledáme nové kolegy. Společnost je zdravá a stabilně zisková firma s velkým potenciálem v oblasti rozvoje.

Business Development Manager

Jaká bude náplň práce:

  • vyhledávat nové obchodní příležitosti - jedná se o velké významné klienty na českém trhu
  • podílet se na rozvoji nových produktů firmy - rozšířit portfolio služeb
  • participovat při vstupu na zahraniční trhy - konkrétně v první fázi německý trh

Rádi bychom přijali do týmu manažera, který má:

  • zkušenosti s akvizicemi, B2B obchodem min. 2 roky
  • kreativní myšlení v rozvoji nových produktů
  • komunikační dovednosti - schůzky s klienty, lékaři atd.
  • aktivní přístup a neustálý zájem o trh
  • schopnost multitasking
  • anglický nebo německý jazyk na úrovni minimálně B2

Manažerovi na této pozici nabídneme:

  • motivující finanční ohodnocení 70.000-100.000 Kč
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • pracovní nástroje jako notebook a mobil jsou samozřejmostí
  • možnost jednat přímo s vedením a podílet se na strategii společnost

Pokud Vás tato pozice zaujala, budu ráda, když mi pošlete životopis a já se Vám ozvu k domluvení si schůzky.

Společnost
TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Pokročilá) nebo Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 70 000 – 100 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Prodej a obchod, Vrcholový management, Zákaznický servis, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura

TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s., Lucie Křesťanová
703 630 867